شرکت طراحی وب سایت رد شیراز

بیا وب  یک شرکت توسعه وب سایت و شرکت طراحی وب در شیراز است که راه حل های تجارت الکترونیک و طراحی وب خلاقانه را برای تجربه کاربری بهتر ارائه می دهد. وب سایت چهره شرکت است و هویت برند ثابتی را ارائه می دهد. انتخاب فونت ها، فاصله متن و کنتراست تفاوت زیادی در کیفیت کلی وب سایت شما ایجاد می کند.

تفاوت طراحی وب و توسعه وب

اصطلاح توسعه وب و طراحی وب اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. طراحی وب با ظاهر بصری و خلاقانه وب سایت سروکار دارد. یک طراح وب به بهبود رابط کاربری و تجربه کاربری وب سایت می پردازد. طراحان وب به عنوان توسعه دهندگان فرانت اند نیز شناخته می شوند. یک طراح وب بخش بصری یک وب سایت (یک تصویر یا یک ویدیو) را می گیرد و آن را با قسمت کد وب سایت ادغام می کند. یک توسعه دهنده فرانت اند از HTML برای ایجاد ساختار وب سایت، css برای دیکته کردن سبک ظاهری و جاوا اسکریپت برای ارائه تعامل پویا استفاده می کند.

توسعه وب با جنبه منطقی و غیر طراحی وب سایت سروکار دارد. توسعه وب شامل طراحی وب، توسعه محتوای وب، برنامه نویسی سمت مشتری/سرور و پیکربندی امنیت شبکه است. شغل یک طراح وب از ایجاد صفحات وب ساده تا برنامه های کاربردی وب پیچیده در تعامل با پایگاه های داده را شامل می شود. یک توسعه دهنده وب با زبان هایی مانند جاوا، پایتون، PHP، C++، .Net، Ruby، SQL و غیره سر و کار دارد. برای نتیجه گیری می توان گفت که طراحی وب زیر مجموعه ای از توسعه وب است.

چرا طراحی وب سایت ریسپانسیو برای شرکت ها مهم است؟

طراحی سایت ریسپانسیو فرآیند طراحی وب سایت به گونه ای است که باید بر اساس اندازه صفحه نمایش، پلت فرم و جهت گیری به رفتار و محیط کاربر پاسخ دهد. بر اساس Com Score، موبایل در حال حاضر 65 درصد از زمان رسانه های دیجیتال را در مقایسه با تنها 35 درصدی که روی دسکتاپ صرف می شود، تشکیل می دهد. بنابراین، برای شرکت ها بسیار مهم است که یک طراحی سایت ریسپانسیو داشته باشند. گوگل رتبه های بالاتری را در موتورهای جستجو برای وب سایت های واکنش گرا ارائه می دهد. وب سایت واکنش گرا موبایل باعث صرفه جویی در زمان مدیریت فقط یک وب سایت به جای دو وب سایت می شود و مخاطبان شما را که از تلفن همراه می آیند افزایش می دهد. طراحی وب سایت واکنش گرا کاربر را از کوچک کردن و بزرگنمایی یا حرکت به طرفین برای دیدن کل محتوای وب سایت نجات می دهد. 55 درصد از مصرف رسانه های اجتماعی در دستگاه های تلفن همراه اتفاق می افتد،

مزایای طراحی و توسعه وب برای شرکت ها

طراحی و توسعه وب سایت حرفه ای برای هر کسب و کاری ضروری است. در زیر برخی از مزایای طراحی وب و توسعه وب برای شرکت ها آورده شده است:

  • آگاهی از برند ایجاد می کند
  • تبلیغات مقرون به صرفه
  • پایگاه مشتری را افزایش می دهد
  • مشتریان بیشتری به دست می آورد
  • افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو
  • ایجاد اعتماد در بین مشتریان
  • شما را از رقبا متمایز می کند

خدمات طراحی وب و توسعه وب توسط بیا وب

بیا وب  در CMS، توسعه تجربه کاربر، راه‌اندازی محصول و میکروسایت‌های کمپین، وب‌سایت‌های واکنش‌گرا، طراحی و پیاده‌سازی وب، ایجاد رابط تجاری، توسعه مجدد وب‌سایت، وب‌سایت‌های شرکتی، بهینه‌سازی عملکرد وب‌سایت و وب‌سایت‌های تجارت الکترونیکی برتر است. تیم طراحی در بیا وب سخت کار می کند تا رابط های کاربری و رابط های کاربردی برای وب سایت شما ایجاد کند. ما همچنین SEO (بهینه‌سازی موتور جستجو) را ارائه می‌کنیم، بنابراین می‌توانیم در مورد استراتژی‌های مداوم به شما توصیه کنیم تا مطمئن شوید سایت شما ترافیک وب علاقه‌مند زیادی را جذب و حفظ می‌کند.

نظرات غیر فعال است