بیا وب طراحی وب سایت در شیراز (2)

اینستاگرام امروزه به دلیل افزایش قرار گرفتن در معرض برند، ایجاد سرنخ های جدید و افزایش فروش شناخته شده است. هدف اصلی از ساخت اینستاگرام اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها بود. اما با گذشت زمان، به عنوان یکی از مهم ترین پلتفرم های جهان برای بازاریابی رسانه های اجتماعی ظاهر شد. بنابراین امروز قصد داریم به شما بگوییم که چگونه با تبلیغات اینستاگرام فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است همیشه تمایل قلبی برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام داشته باشم. اما ممکن است راه انجام این کار را ندانند. اکنون قطعاً باید در مورد “چگونه در سال 2020 فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آوریم” فکر می کنید. در زیر روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند در سال جدید میلادی فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام شما جذب کند.

تبلیغات اینستاگرام چیست؟

پروموشن اینستاگرام فرآیندی برای افزایش فالوور اینستاگرام شماست. تبلیغات اینستاگرام شامل پست‌های معمولی غیر تبلیغاتی است که کاربر می‌خواهد آنها را برای دسترسی بیشتر به پست‌های حمایت شده تبدیل کند.

تبلیغات اینستاگرام در مقابل تبلیغات اینستاگرام

هر دو راه هایی برای افزایش تعامل هستند، اما تفاوت هایی وجود دارد که قبل از حرکت به جلو برای یادگیری راه های افزایش فالوور اینستاگرام باید بدانیم.

تبلیغات اینستاگرام

در تبلیغات اینستاگرام، ما پست های محبوب خود را تبلیغ می کنیم تا از نظر لایک، کامنت و اشتراک گذاری به بالاترین سطح برسند.

تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام از نظر سرنخ و تبدیل، هدف گذاری بهتری نسبت به تبلیغات ارائه می دهد.

تبلیغات اینستاگرام چگونه کار می کند؟

تبلیغ اینستاگرام از طریق اپلیکیشن موبایل اینستاگرام قابل انجام است و افراد می توانند پست های اینستاگرام خود را از طریق موبایل تبلیغ کنند. در سایر موارد، تبلیغات اینستاگرام باید توسط مدیر تبلیغات فیس بوک انجام شود.

چرا باید در سال 2022 از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید؟

تبلیغات اینستاگرام می تواند باعث افزایش تعامل در صفحه اینستاگرام شما شود. اگر از تبلیغات اینستاگرام به درستی استفاده می کنید، می توانید انتظار فالوور، تعامل، لایک، کامنت و اشتراک گذاری بیشتری داشته باشید. فالوورهای بیشتر و تعامل بیشتر در پروفایل اینستاگرام شما می تواند به شما سرنخ ها و دیده شدن برند بیشتری بدهد.

استراتژی های تبلیغات اینستاگرام برای افزایش فالوور

در زیر روش های مختلفی وجود دارد که می تواند فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام شما افزایش دهد. بیایید این راه ها را بررسی کنیم!!!

نکات به طور خلاصه: –
در زیر خلاصه ای از روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان بدون استفاده از هر نوع استراتژی بد ارائه شده است:

از قالب های استوری اینستاگرام برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام استفاده کنید

استفاده از قالب های استوری اینستاگرام کمک می کند تا استوری های شما یکنواخت و مکمل پست های فید شما باشد. شما می توانید یک قالب یکپارچه و یک سبک طراحی را انتخاب کنید که بصری برند شما را تحسین کند. با این طرح‌بندی‌های از پیش ساخته شده با گرافیک، متن یا انیمیشن، می‌توانید هر داستان را به سبکی منحصر به فرد تزئین کنید. این استراتژی به جذب فالوورهای بیشتر در پروفایل اینستاگرام شما کمک می کند.

از هشتگ ها و برچسب های موقعیت مکانی در استوری های اینستاگرام خود استفاده کنید

امروزه برندها صرفاً به ساخت داستان های خلاقانه، تخیلی و چشم نواز برای تبلیغ خود و تقویت فالوورهای خود اختصاص دارند. استفاده از برچسب جغرافیایی در استوری اینستاگرام شما می‌تواند به افرادی که به دنبال چیزی مرتبط با موقعیت شغلی شما هستند و در نزدیکی دفتر یا منزل شما زندگی می‌کنند یا کار می‌کنند، می‌توانند با شما در تماس باشند.

اگر واقعاً به فالوور اینستاگرام نیاز دارید و می خواهید “چگونه فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم” را بدانید، این یکی از موثرترین راه ها برای به دست آوردن فالوور بیشتر در اینستاگرام است. این به این دلیل است که استوری‌های اینستاگرام در صفحه کاوشگر ظاهر می‌شوند که نه تنها به دنبال‌کنندگان اجازه می‌دهد استوری‌های شما را تماشا کنند، بلکه به سایر افرادی که نزدیک شما هستند نیز می‌توانند استوری‌های شما را تماشا کنند.

برای دریافت فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، سلفی ها را به اشتراک بگذارید

مردم می خواهند شخصی شوند که با چه کسی دنبال می کنند بدون توجه به اینکه برند، تجارت یا محصول است. بنابراین، مهم است که اکانت اینستاگرام خود را تا حد امکان شخصی و قابل ارتباط کنید. این به شما کمک می کند تا فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید. برای این کار، می‌توانید از کارمندان خود بخواهید عکس‌های سلفی و گروهی خود را در نمایه کسب‌وکارتان پست کنند.

در کنار این، ارسال یک ویدیو می تواند بهترین راه برای کسب و کار بهتر و افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام باشد. همچنین، می‌توانید از استراتژی «اشتراک‌گذاری برای برنده شدن» استفاده کنید، برای این کار می‌توانید یک مسابقه سلفی در اینستاگرام برای اتصال مخاطب به پروفایل خود راه‌اندازی کنید.

گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ بیا وب در شیراز (Bia Web Group) یک شرکت پیشرو در بهینه سازی رسانه های اجتماعی و بازاریابی رسانه های اجتماعی در پاکستان است.

نظرات غیر فعال است