بیا وب طراحی وب سایت در شیراز

برای افزایش طرفداران و تعامل صفحه تجاری فیس بوک خود در سال 2023 به تبلیغ صفحه فیس بوک نیاز دارید؟ شما به جای مناسب آمده اید. بیایید به درستی به تعدادی از ایده های تبلیغاتی زیبای صفحه فیس بوک بپردازیم.

با وجود بیش از 60 میلیون گروه که با یک صفحه سازمانی فیس بوک رونق دارند، نمی توانید از توانایی هایی که می تواند در شرکت شما ایجاد کند چشم پوشی کنید.

اگر هنوز یک صفحه کسب و کار فیس بوک ایجاد نکرده اید یا ایده فروش آن را نداشته اید یا تلاش کرده اید که بفروشید اما نتایج متوسطی دریافت کرده اید، در جای مناسبی هستید.

در اینجا شما راه حل هایی برای هر یک از سوالات خود دریافت خواهید کرد! چه «چرا باید یک صفحه فیس بوک را بفروشید»، «روشی برای تقویت فیس بوک قرار دادن»، یا «روشی برای فروش شرکت شما در فیس بوک»، یا «روشی برای تقویت یک حساب کاربری غیرعمومی در فیس بوک “، همه سوالات شما قابل پاسخ است!

با افزایش به رسمیت شناختن ساختارهای رسانه های اجتماعی متعدد در میان گروه ها، فیس بوک مدت هاست که تصور صرف یک مکان تعطیلات مونتاژ برای دوستان را پشت سر گذاشته است.

به خصوص برای گروه‌ها، به این دلیل پدیدار شده است که این پلتفرم به آنها کمک می‌کند تا با مشتریان فعلی خود در تماس باشند و با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنند.

بنابراین، ما فیس بوک را بدون شک حداکثر ابزار تبلیغاتی و بازاریابی شناخته شده برای گروه هایی می بینیم که فاصله بین گروه ها و مشتریان را پر می کنند. علاوه بر این، یک صفحه تجاری فیس بوک ممکن است به دلیل موفقیت یک کمپین بازاریابی یا تبلیغات فیس بوک تصمیم گیری شود.

بهتر نیست که نقاشی هایتان را به مجموعه بزرگتری از مخاطبان منتقل کنید، با این حال، ممکن است نقاشی هایی برای ایجاد یک حضور باثبات و متخصص در فیس بوک ایجاد کنید.

به عنوان یک آژانس بازاریابی فیس بوک در ایران و شیراز، ما به بسیاری از گروه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ کمک کرده ایم تا با صفحه تجاری فیس بوک رشد کنند و جایگاه خود را حفظ کنند.

چرا باید یک صفحه تجاری فیس بوک را تبلیغ کنید؟

اگر به دنبال دلایلی هستید که چرا باید یک صفحه تجاری فیس بوک را تبلیغ کنید، در اینجا مجموعه ای جامع از دلایل برای همین موضوع وجود دارد:
با استفاده از بیش از 2.4 میلیارد نفر از فیس بوک، یک صفحه تجاری فیس بوک ممکن است به شما کمک کند تا دسترسی و دسترسی خود را افزایش دهید. قرار گرفتن در معرض کسب و کار بهتر.
ایجاد یک صفحه تجاری فیس بوک شبیه به علاقه مند کردن جامعه ای از افراد به یک جایگاه تجاری است.
تقویت یک پست تجاری فیس بوک از صفحه شما ممکن است به شما کمک کند صفحه خود را برای تعامل بهینه کنید و در نهایت لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری های بیشتری بدهید.
بسته به بودجه و نیازهایتان، می‌توانید هم راه‌های پولی را برای تبلیغ یک صفحه تجاری فیس‌بوک و هم روش‌های ارگانیک برای تبلیغ یک صفحه تجاری فیس‌بوک انتخاب کنید.

روش های مختلف برای تبلیغ صفحه تجاری فیس بوک

صفحه کسب و کار فیس بوک به مشاغل اجازه می دهد تا پتانسیل تجاری خود را به حداکثر برسانند. دو راه برای تبلیغ صفحه تجاری فیس بوک وجود دارد. اینها هستند:

روش های ارگانیک برای تبلیغ صفحه تجاری فیس بوک.
روش های پولی برای تبلیغ صفحه تجاری فیس بوک.

چگونه عملکرد صفحه تجاری فیس بوک را به صورت ارگانیک افزایش دهیم؟

هرگز نتایج افزایش ارگانیک صفحه فیس بوک را دست کم نگیرید. فقط به این دلیل که شما آن را به صورت رایگان یا بدون اضافه کردن هزینه اضافی انجام می دهید، ارزش آن را کم نمی کند.

اگر محتوای قدرتمند، ایده ای الهام بخش و چند نکته از کارشناسان بازاریابی فیس بوک دارید، هیچ چیز نمی تواند مانع از سقوط فالوورها در صفحه تجاری فیس بوک شما شود. اگرچه ممکن است زمان ببرد، اما نتایج ممکن است شما را شگفت زده کند!

به عنوان یک آژانس بازاریابی فیس بوک، ما صدها کمپین ارگانیک فیس بوک را برای مشتریان خود مدیریت کرده ایم، بنابراین تجربه دست اولی از تعاملی داریم که کسب و کارها ممکن است با تبلیغات ارگانیک صفحات فیس بوک خود از آن بهره ببرند.

نکاتی برای ارتقاء ارگانیک صفحه کسب و کار فیس بوک

به عنوان کارشناسان بازاریابی فیس بوک، ما در اینجا نکات قابل قبولی را گردآوری کرده ایم که توانسته ایم از طریق کار و تجربه گذشته خود به آنها دست یابیم. این نکات عبارتند از:

باید از تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا استفاده کرد-

بصری ها تاثیر طولانی مدت در ذهن مردم ایجاد می کنند. شما باید تصاویر با کیفیت بالا را آپلود کنید و برای این کار باید قبل از آپلود تصاویر را برش دهید زیرا فیس بوک دارای ویژگی فشرده سازی در حین برش است.

این گزینه به شما پاسخ می دهد که چگونه یک پست را در حساب های شخصی فیس بوک تقویت کنید. نوع فایل تصویری که باید آپلود شود باید JPEG باشد.

نمایه با تصویر نمایه و تصویر جلدی که باید آپلود شود، بهبود می‌یابد. توصیه می‌شود که عکس‌های حرفه‌ای و واضحی را انتخاب کنید که به برند شما مربوط می‌شود و آن را تبلیغ می‌کند.

تا جایی که به کاور فیس بوک مربوط می شود، اندازه باید روی 852 پیکسل در 315 پیکسل تنظیم شود. اندازه عکس پروفایل باید 170 پیکسل در 170 پیکسل باشد. همچنین مطمئن شوید که عکس ها باید کمتر از 100 کیلوبایت باشند.

به غیر از عکس پروفایل و کاور، سایر پست ها نیز باید به گونه ای باشند که دارای زیبایی منظره با اینفوگرافیک های هیجان انگیز و چشم نواز باشند. هنگامی که از تصاویر با کیفیت بالا در صفحه فیس بوک خود استفاده می کنید، احتمالاً دنبال کنندگان بیشتری خواهید داشت.

یک مخاطب پایه از دوستان و خانواده باید ساخته شود

این سوال مطرح می شود که چگونه می توان کسب و کار خود را در فیس بوک تبلیغ کرد. پاسخ ساده است. مرحله بعدی که باید بعد از ایجاد یک صفحه فیس بوک انجام دهید این است که با دعوت از دوستان و خانواده برای لایک کردن صفحه تجاری، مخاطب ایجاد کنید.

هنگامی که از دوستان و خانواده دعوت می کنید تا صفحه فیس بوک خود را لایک کنند، به شما امکان می دهد یک ردپای دیجیتال در صفحه فیس بوک ایجاد کنید.

مخاطبان اولیه فیس بوک به شما کمک می کنند تا ببینید چه پست هایی بیشترین تعامل را به خود جلب می کنند، بازاریابی دهان به دهان باید از طریق شبکه های شما ایجاد شود و ایده هایی برای ایده ها و پیشنهادات تبلیغاتی بیشتر به دست آورید.

میزبانی مسابقات و تبلیغات –

همانطور که مشخص است مصرف کنندگان به دنبال هر پیشنهادی هستند که آنها را فریب دهد یا به نفع آنها باشد. شکل دیگری که در آن می توانید صفحه فیس بوک خود را تبلیغ کنید، ایجاد و میزبانی مسابقات، هدایا و تبلیغات در فیس بوک است.

معامله باید جالب باشد. حال این سوال پیش می آید که چه نوع مسابقات و تبلیغاتی باید انجام شود؟ پاسخ این سوال در زیر آمده است –

برای تعداد “اشتراک” و “لایک” تخفیف ارائه می شود.
طراحی نام برای مشتریان باید برگزار شود.

وقتی پرسیده می شود، چگونه یک صفحه فیس بوک را به صورت رایگان تبلیغ کنیم؟ پاسخ ساده است زیرا می توانید مسابقات و رویدادهای تبلیغاتی را در فیس بوک میزبانی کنید تا یک پست را تقویت کنید.

مطالب مفید را به اشتراک بگذارید –

محتوای مفید در صفحه، اگر به اشتراک گذاشته شود، دلیل اساسی برای لایک کردن صفحه به افراد می دهد. زمانی که اطلاعات ضروری به اشتراک گذاشته می شود و صفحه بارها باز می شود و مردم به حقایق مهم دست می یابند.

از آنجایی که فیس بوک یک صفحه محتوای بصری است، بنابراین، تصاویر و ویدیوها باید به معنای مربوطه استفاده شوند.

اضافه کردن دکمه پیگیری-

اگر وب سایت شما یک دکمه فالو در وب سایت یا صفحه وبلاگ شما دریافت کند، برای مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت بسیار آسان می شود که مستقیماً صفحه شما را دنبال کنند. دکمه فالو ویجتی است که افراد را از وب سایت شما به صفحه فیس بوک شما پیوند می دهد.

باید در نظر داشته باشید که دکمه فالو باید در صفحه وب سایت قرار داده شود تا بتوان فالوورهای مستقیم را در صفحات فیس بوک افزایش داد و در نهایت ارتقاء یافت.

از استوری های فیس بوک و فیسبوک لایو استفاده کنید-

برای دریافت به‌روزرسانی‌های روزمره، می‌توانید از استوری‌های فیسبوک به عنوان گزینه‌ای برای تبلیغات سریع استفاده کنید. جدای از داستان‌ها، فیس‌بوک لایو گزینه‌ای برای دریافت تماس شخصی‌تر است. می‌توانید به‌روزرسانی‌های جالب و مفید را به صورت زنده پخش کنید یا حتی برخی به‌روزرسانی‌های مهم زندگی را پست کنید.

بازخورد مشتری را به اشتراک بگذارید-

افکار و نظرات مشتریان مهم است زیرا آنها یک بلوک ساختمانی مهم برای تجارت هستند. اگر می‌خواهید مشتریان دیگر را جذب کنید، می‌توانید از بازخورد مشتریان برای ارسال پست در صفحه فیس بوک خود استفاده کنید.

همچنین با تگ کردن مشتریان در پست ها می توانید دید پست را افزایش دهید. به خصوص برای مشاغل کوچک و متوسط، بازخورد مشتریان به عنوان یک پایگاه مهم برای تبلیغ یک صفحه فیس بوک است.

هنگامی که مشتریان بررسی می کنند، باید مطمئن شوید که مکان کسب و کار را به گونه ای برچسب گذاری می کنند که به حلقه ای از افراد برسد.

تعامل با اینفلوئنسرها و کسب و کارها-

گسترش شبکه نیز یک گزینه مهم برای تبلیغ صفحه فیس بوک شما در نظر گرفته می شود. می‌توانید با لایک کردن و دنبال کردن آن دسته از صفحات فیس‌بوک که مربوط به حوزه یا صنعت شما هستند، شبکه خود را گسترش دهید و دامنه دسترسی را افزایش دهید.

همچنین اگر می‌خواهید بازاریابی متقابل تبلیغاتی را انتخاب کنید، می‌توانید سایر مشاغل یا تأثیرگذاران را به پست‌های خود پیوند دهید.

به غیر از روش های ذکر شده در بالا برای تبلیغ و تقویت پست ها در صفحه فیس بوک خود، راه های مختلفی برای انجام همین کار وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء صفحه فیس بوک و سایر تبلیغات مرتبط با رسانه های اجتماعی، با کارشناسان رسانه های اجتماعی در Dynamic Experts تماس بگیرید.

چگونه یک صفحه فیس بوک را با تبلیغات پولی فیس بوک تقویت کنیم؟

راه دیگر برای تقویت صفحه تجاری فیس بوک از طریق تبلیغات پولی است. نه تنها نتایج فوری به شما می دهد، بلکه در معرض دید بیشتر و بهتری برای مخاطبان هدف خود قرار می دهد. می خواهید بدانید چگونه؟ در اینجا نحوه انجام این کار آمده است!

  1. در صفحه کسب و کار فیس بوک خود، تبلیغ را انتخاب کنید .
  2. یک هدف را انتخاب کنید تا بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید.
  3. خلاقیت تبلیغاتی خود را انتخاب کنید
  4. با تعیین شعاع اطراف مکان خود و بر اساس جنسیت، سن و علایق، مخاطبان خود را ایجاد کنید.
  5. بودجه خود را تنظیم کنید
  6. مدت زمان را تعیین کنید
  7. روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کنید
  8. آگهی خود را ارسال کنید

نظرات غیر فعال است