نام خدمت

تولید محتوای تولید محتوای ویدیویی در شیرازدر شیراز :محصولات و خدمات عادت ساز

رویای خود را به تصویر بکشید و احساسات را تحریک کنید!

تولید محتوای ویدیویی در شیرازدر شیراز :محصولات و خدمات عادت ساز

مقدمه

تولید محتوای ویدیویی در شیراز :محصولات و خدمات عادت ساز را ایجاد کنید.برای اینکه یک ویدیو مؤثر باشد و واقعاً به شما در دستیابی به اهداف تجاری و تبلیغاتی خود کمک کند، باید توسط متخصصان این بخش ایجاد شود. این در واقع کیفیت لازم را برای یک بار معتبر بودن و قانع شدن شما تضمین می کند. ما بهترین شرکت تولید ویدیو در شیراز هستیم . همه متخصصین ما مثل همیشه مشغول کار هستند و تمام پروتکل های ایمنی لازم را با دقت دنبال می کنند. تیم تولید ویدیوی خلاق ما  نه تنها در شیراز، ایران بلکه در سرتاسر جهان به مشتریان خود ایده های نوآورانه ارائه می دهد. تمرکز اصلی ما خلاقیت و کیفیت تولید ویدئو است. ما کیفیت تولید را به خطر نمی اندازیم. همانطور که ما به تیم خلاق اعتقاد داریم، فکر می کنیم که یک فرد چیزی جز افراد پشت سر آن نیست.
تولید محتوای ویدئویی ذدر شیراز

تولید محتوای ویدیویی در شیراز ،ایران

 • ویدیویی احساسی  
 • تولید ویدیویی جشن تولدها  
 • تولید ویدیویی رویداده ها و همایش ها 
 • تولید ویدیویی اثرگذار 
 • معرفی با انیمیشن های کوتاه
 • معرفی با تصویر و موسیقی 
 • معرفی در قالب تئاتر
 • معرفی از طریق نمایش های  عروسکی 
 •  موشن گرافیک 
 • اسناپ موشن 
 • تیزر تبلیغاتی 
 • بررسی محصول 
 • معرفی با نریشن
 • معرفی با مجریان حرفه ای 
 • معرفی در قالب مستند
 • معرفی از طریق ویدیویی طنز 

ما با تولید محتوای ویدیویی در شیراز به شما کمک می کند تجارت خود را رشد دهید!

ویدیوها بخش مهمی از هویت برند شما و ابزار بازاریابی حیاتی برای کسب و کار شما هستند. بنابراین، برای ارتباط با مخاطبان خود در دنیای ویدیو محور امروزی، باید یک قطعه ویدیویی قانع کننده ایجاد کنید که مخاطبان شما را مجذوب خود کند. در پرتو آن، بیا وب BiaWeb Group از مفهوم تا تکمیل، ایده‌های طوفان فکری، فهرست‌بندی عکس‌ها و برنامه‌ریزی برای ارائه ویدیوهایی که برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد، با شما کار می‌کند. چه بخواهید از طریق تبلیغات پولی فروش را افزایش دهید یا از طریق رهبری فکری برند خود را به صورت ارگانیک بسازید، ما هم محتوا و هم استراتژی را برای ایجاد محتوای ویدیویی سرب ارائه می دهیم. بسته به نتیجه، ویدئوها را می توان برای یک مخاطب خاص در یک کانال خاص یا با داستان سرایی چند پلتفرمی یکپارچه طراحی کرد. با استفاده از قابلیت‌های آژانس خدمات کامل خود، از جمله تجزیه و تحلیل داده‌ها، SEO، و روابط عمومی، ما اطلاعات مرتبطی را در مورد کسب و کار شما جمع‌آوری می‌کنیم تا محتوای ویدیویی ایجاد کنیم که به شما در رشد کسب‌وکارتان کمک کند!

تولید محتوای ویدئویی در شیراز

بیایید صحبت کنیم

پروژه ای دارید؟

ما تیمی از خلاقان هستیم که در مورد ایده های منحصر به فرد هیجان زده هستند و به شرکت ها کمک می کنیم تا با ارائه طیف گسترده ای از خدمات دیجیتال هویت شگفت انگیزی ایجاد کنند.

به یک پروژه موفق نیاز دارید؟ بیایید با هم کار را شروع کنیم!

ما محتوای ویدیویی ایجاد می کنیم که احساسات را تحریک می کند!

یک داستان ویدیویی متقاعد کننده می تواند احساسات و تجربیاتی را که می خواهید برند شما با آنها مرتبط باشد جذاب کند و مکمل کاملی برای بازاریابی دیجیتال است. بر اساس شخصیت برند شما، نیازهای خریدار، علایق و نقاط دردناک، ما یک برنامه درسی محتوای ویدیویی ایجاد می‌کنیم که به حداکثر جذب منجر می‌شود.ما محتوای ویدیویی تولید می‌کنیم که احساسات را تحریک می‌کند و واکنشی را به منظور افزایش فروش، ایجاد آگاهی، افزایش ترافیک و بهبود رتبه‌بندی موتورهای جستجو ایجاد می‌کند. برای تعامل حداکثری، ما از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی ، فراخوان برای اقدام، و دیگر پلت‌فرم‌ها برای بازاریابی ویدیوهای شما استفاده می‌کنیم. ما دانش صنعت، داده‌ها و خلاقیت را با هم ترکیب می‌کنیم تا نتایج مؤثر بر کسب‌وکار را با سرعتی سریع ایجاد کنیم!

تولید محتوای ویدئویی ذدر شیراز

فیلمسازان مستند، خدمات تولید محتوای ویدئویی BWG در شیراز

شما می توانید برای ساخت فیلم شرکتی، تبلیغات، مستند، مصاحبه پزشکی و کلیه خدمات ویدیویی سنتی ما که می توانید از صفحه اختصاصی ما دیدن کنید، با ما تماس بگیرید. ویدیوهای ما به شما کمک می کند تا ایده خود را به صورت کوتاهی از طریق کانال های تلویزیونی به عموم مردم منتقل کنید. این یک راه خوب برای گسترش مشتریان است که به افزایش فروش شما کمک می کند.

ما به شما کمک می کنیم تا با ویدیوهای سازگار با نام تجاری فالوور جذب کنید!

در آژانس تولید ویدیو بیا وب ، تیم داستان‌گویان و ویراستاران ویدیوی ما، ویدیوهای بهینه‌سازی شده و مارک‌دار تولید می‌کنند که می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند تا کسب‌وکار شما بتواند به مخاطبان هدف شما برسد. برای جان بخشیدن به داستان های شما، محتوای معنادار و روشنگری ایجاد می کنیم. ما جامعه ای از دنبال کنندگان ایجاد می کنیم و از فراخوان های قوی برای اقدام استفاده می کنیم که مستقیماً به خرید منجر می شود.با خدمات تولید ویدیوی سازگار با برند خود، می‌توانیم علاقه ایجاد کنیم، اعتبار برند شما را بهبود بخشیم و مشتریان مکرر را افزایش دهیم. تیم ما از نزدیک با شما همکاری می کند تا بهترین پلت فرم را برای چشم انداز شما تعیین کند و در عین حال بودجه شما را در نظر داشته باشد. برای حداکثر آگاهی از نام تجاری، ما استراتژی هایی را ایجاد می کنیم که بالقوه ویروسی را هدایت می کند و مشتریان موجود و بالقوه را در سطح احساسی درگیر می کند.

بهترین تولید محتوای ویدئویی در شیراز
تولید محتوای ویدئویی در شیراز
تولید محتوای ویدئویی در شیراز

چرا یک شرکت باید ویدیو بسازد؟

برای یک شرکت ضروری است که یک استراتژی خوب برای ارتقاء کسب و کار خود اتخاذ کند. ویدیویی که ویژگی‌ها و قابلیت‌های یک محصول را توضیح می‌دهد، بیش از 70 درصد از کاربران را مجبور به خرید می‌کند. همین شرکت‌ها اذعان می‌کنند که ساخت یک فیلم با کیفیت حرفه‌ای با استفاده از روشی بسیار دقیق و منظم، به فرد اجازه می‌دهد تا بازدهی عالی از سرمایه را به دست آورد. علاقه‌مندید؟ پیشنهاد رایگان خود را در مورد اینکه چگونه می توانیم در بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما کمک کنیم، دریافت کنید. کارشناسان بازاریابی آنلاین ما به شما کمک می کنند تا حداکثر سطح دید را به دست آورید.

قابلیت های ما در تولید محتوای ویدئویی در شیراز

ویراش ویدیو

بیا وب Bia Web Group فیلم خام را از تولید شما می گیرد و آن را به ویدیوهای جذابی تبدیل می کند که مخاطب هدف شما را درگیر می کند. ما پس از تولید ویرایش های ویدئویی را آسان و موثر می کنیم! از گرافیک گرفته تا درجه بندی رنگ، ما انتخاب های زیادی را برای بهبود تجربه ویرایش ویدیوی شما ارائه می دهیم.

تبلیغات ویدیویی

کمپین های تبلیغاتی ویدیویی با هدف جذب بینندگان انجام می شود. ما خدمات تبلیغات ویدیویی آنلاین منحصربفرد، قابل ردیابی و تعاملی را ارائه می‌کنیم که به کسب‌وکارها کمک می‌کند به مصرف‌کنندگان دسترسی پیدا کنند و کسب‌وکار را هدایت کنند.

فیلم های محصول

ویدیوهای محصول خوب باعث ایجاد پیش بینی، افزایش علاقه مصرف کننده و افزایش بازگشت سرمایه می شود. با استفاده از روایت‌های جذاب و محتوای مرتبط، ویژگی‌های منحصر به فرد محصول شما را به نمایش می‌گذاریم.

فیلم های متحرک

از طریق انیمیشن می توانید ایده های خود را زنده کنید. با ارائه ها و توضیحات با کیفیت خود، تمام توجه را به ویدیوهای شما جلب می کنیم و پیام برند شما را تقویت می کنیم.

وبینارها

وبینارهای آنلاین خوش ساخت می توانند اهداف کسب و کار شما را به حداکثر برسانند. از طریق ویدئوهای وبینار موثر، آموزنده و روشنگر خود، به شما کمک می کنیم برند خود را رشد دهید و به نتایج قابل اندازه گیری برسید.

تولید محتوای ویدئویی در شیراز

ارزش ها و باورهای ما در تولید محتوای ویدئویی در شیراز

ما درک می کنیم که چه چیزی کار می کند

ما برند شما و مخاطبان هدف آن را مطالعه می کنیم و سپس محتوای ویدیویی ایجاد می کنیم تا آنها را در طول سفر خریدشان راهنمایی، آموزش دهیم و تحت تاثیر قرار دهیم.

ما مخاطبان مناسب را هدف قرار می دهیم

آژانس تولید ویدیوی ما با استفاده از رفتار مخاطب، جمعیت شناسی، علایق و نقاط دردناک به شما کمک می کند ویدیوهای برند خود را برای مخاطبان مناسب بازاریابی کنید.

ما با بودجه شما کار می کنیم

آژانس تولید ویدیو بیا وب در شیراز تلاش می کند تا ویدیوهایی ایجاد کند که مشتریان را درگیر کند و در عین حال در بودجه شما باقی بماند. ما خدمات حرفه ای ویرایش ویدیو و خدمات تولید ویدیو را در سراسر جهان با نرخ های رقابتی ارائه می دهیم.

ما CTA ها را ترکیب می کنیم

با ایجاد تماس برای اقدام سفارشی برای محصولات و خدمات برند شما، توجه مشتریان را جلب می کنیم.

تولید ویدیو در شیراز

ایده های خلاقانه توسط تیم حرفه ای

هدف اصلی ما ارائه بهترین خدمات ویدیویی به مشتریان خود است که هدف آن برآورده کردن نیازهای مشتریان است. این یک راه موثر برای برقراری ارتباط آسان است. این به شما کمک می کند تا محصول خود را به مخاطبان هدف خود معرفی کنید. ویدیو بهترین ابزاری است که برای شرکتی که باید محصول/خدمت جدیدی را در بازار عرضه کند، در دسترس است. این را 98 درصد از کاربران اینترنت بیان می کنند که می گویند یک ویدیو را دیده اند تا اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی ها و عملکردهای یک محصول به دست آورند.

 
تولید محتوای ویدئویی در شیراز
تولید محتوای ویدئویی در شیراز

چرا ما را انتخاب کنید؟

اگر به دنبال تیمی برای ساخت ویدیو برای محصول خود هستید، ما می توانیم به شما در ایجاد محتوای مناسب برای کارتان کمک کنیم. در ماه‌های اخیر ما بیشتر و بیشتر در زمینه ساخت فیلم‌ها تخصص پیدا کرده‌ایم. کارکنان ما در کار خود حرفه‌ای هستند و همه تلاش می‌کنند تا بهترین امکانات خود را به شما ارائه دهند. ما یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید ویدئو در شیراز هستیم که برای بسیاری کار می‌کنیم. سال ها.صرف نظر از تولید ویدئویی که به دنبال ساخت آن هستید، تیمی که ما داریم باید اهداف شما را برآورده کند. شما باید از تجربه کلی آنها و دانش کارشناسان ما اطمینان داشته باشید. تیم ما کاملاً مهارت ها و نوآوری همه حرفه های درگیر را هماهنگ می کند. ایجاد موثر ویدیوهای BWG.

چرا یک شرکت باید ویدیو بسازد؟

برای یک شرکت ضروری است که یک استراتژی خوب برای ارتقاء کسب و کار خود اتخاذ کند. ویدیویی که ویژگی‌ها و قابلیت‌های یک محصول را توضیح می‌دهد، بیش از 70 درصد از کاربران را مجبور به خرید می‌کند. همین شرکت‌ها اذعان می‌کنند که ساخت یک فیلم با کیفیت حرفه‌ای با استفاده از روشی بسیار دقیق و منظم، به فرد اجازه می‌دهد تا بازدهی عالی از سرمایه را به دست آورد. علاقه‌مندید؟ پیشنهاد رایگان خود را در مورد اینکه چگونه می توانیم در بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما کمک کنیم، دریافت کنید. کارشناسان بازاریابی آنلاین ما به شما کمک می کنند تا حداکثر سطح دید را به دست آورید.

● متخصص در ارتباطات تصویری
● طراحان گرافیک خلاق
● کارشناسان صدا
● ویرایشگر پست تولید
● انیمیشن و تجسم
● صدای حرفه ای
● نویسندگان خلاق
● گروه حرفه ای
● داستان گویی حرفه ای و مربیان
● ویراستاران متن
● مترجمان و مفسران
● متخصصان در نوشتن فیلمنامه ها
● زمان .
بنابراین، شما باید بتوانید در حین برقراری ارتباط با آنها در مورد چشم انداز خود، احساس راحتی با تخصص آنها داشته باشید و ببینید که کارهای گذشته آنها نیز همین کار را برای محصول شما انجام می دهد. ما تیم قابل اعتمادی هستیم که واجد شرایط کار با شما هستیم. اکنون ما را استخدام کنید، ما به شما کمک می کنیم تا برند خود را به همه کانال های تلویزیونی معرفی کنید.

تولید محتوای ویدئویی در شیراز

چرا بیا وب را انتخاب کنید؟

با پیشینه خود در بازاریابی، می‌توانیم ویدیوهای شرکتی ایجاد کنیم که نه تنها عالی به نظر می‌رسند، بلکه به طور معتبر برند شما را منعکس می‌کنند و پیام شما را به وضوح منتقل می‌کنند. ما مجموعه‌های ویرایش پیشرفته‌ای داریم تا اطمینان حاصل کنیم که ویراستاران ما از پروژه شما با بهترین فناوری پشتیبانی می‌کنند و از تحویل به موقع ویدیوهای شما اطمینان حاصل می‌کنند. تاکنون هزاران ویدیو برای صدها کسب و کار ایجاد کرده ایم. با بیا وب ، می توانید مطمئن باشید که در دست افراد با تجربه، توانا و خلاق هستید!

تولید محتوای ویدئویی در شیراز

آره. علاوه بر ویدیوهای شرکتی، ما راه حل های کاملی برای ویدیوهای تبلیغاتی، ویدیوهای بازاریابی و موشن گرافیک ارائه می دهیم. نیازهای تولید شما هر چه باشد، از کلیپ های سریع برای کانال های رسانه های اجتماعی گرفته تا پخش آگهی های بازرگانی گرفته تا بخش های جذاب برای کانال های شما، ما تجربه انجام آن را داریم.

چه بر روی ویدیوهای متحرک یا لایو اکشن کار می کنیم، همیشه ترجیح می دهیم از ابتدا تا انتها درگیر باشیم. ما از ابتدا تا انتها با شما کار می کنیم – ایده های طوفان فکری با شما، شناسایی عکس ها، برنامه ریزی تولید، تولید ویدئو، ویرایش و تحویل. ما می‌توانیم برای یک ویدیو، یک سری ویدیو، یا یک استراتژی ویدیویی در حال انجام، پیشنهادی برای شما ارائه کنیم.

بیننده‌های معمولی امروز، بازه‌ی توجه کوتاهی دارند. در این راستا، ما در تلاش هستیم تا ویدیوهای خود را تا حد امکان کوتاه کنیم – 30 تا 120 ثانیه – و در عین حال تمام اطلاعات لازم را نیز منتقل کنیم.

این متفاوت است. ایجاد ویدیوهای عالی و هدفمند به زمان نیاز دارد و ما به فدا کردن کیفیت برای کارایی اعتقادی نداریم. شما می توانید زمان تولید چهار تا هشت هفته را انتظار داشته باشید که شامل زمان لازم برای ورودی، بازخورد و بازبینی شما می شود. از آنجایی که هر پروژه و مشتری منحصر به فرد است، هر تولید زمان متفاوتی را می طلبد.

داستان ما

قوی تر از یک تیم ...

یک خانواده صمیمیو مهربان

تیم مدیریت

تیم بازاریابی

آموزش گرافیک وب در شیراز
آموزش گرافیک وب در شیراز
آموزش گرافیک وب در شیراز

تیم طراحی

آموزش گرافیک وب در شیراز

تیم توسعه

آموزش گرافیک وب در شیراز
ر

سر گروه تولید محتوای ویدئویی در شیراز

توسعه دهنده وب کامل و کارشناس سئو
 • کارآفرین بیش از 20 سال تجربه 
  4.7 رتبه بندی مربی
 • 5,054 نظر
 • 131440 دانشجو
 • +120 دوره
آموزش وردپرس در شیراز

نام من سعید جوی زاده است و کارآفرین و مشاور دیجیتال مارکتینگ با بیش از 20 سال سابقه در فروش و بازاریابی هستم. من از سال 2001 پلتفرم‌های آنلاین را در WordPress، Shopify، پورتال‌های تجارت الکترونیک، Drop shipping و غیره توسعه می‌دهم. همچنین دوره‌های آنلاین، آموزش‌های آنلاین، نقدها، ویدیوهای آموزشی و مقالاتی را در مورد محصولات دیجیتال مختلف ایجاد می‌کنم. من می خواهم به شما کمک کنم تا یک کسب و کار آنلاین موفق ایجاد کنید، چه از طریق وب سایت، وبلاگ، بازاریابی وابسته، ارسال کالا و غیره.با بیش از 10 سال بازاریابی محتوا در رسانه های اجتماعی، برای بسیاری از برندها و افراد مختلف، این دوره را ایجاد کرده ام. این یک دوره مبتدی و در عین حال فراگیر است، با کتاب های کار فراوان و تکالیف هدایت شده که به بسیاری در ایجاد استراتژی های محتوای رسانه های اجتماعی کمک کرده است. با یادگیری زیاد، به دیگران کمک می کنم تا با برندها و استراتژی محتوای خود به موفقیت برسند. با وجود ابزارهای مناسب، موفقیت مطمئناً به دست می آید و این دوره ابزارهای مناسب را ارائه می دهد.با من سفر را آغاز کنید و بیایید ببینیم چه چیزی می توانیم برای شما ایجاد کنیم.

من  از 20 سالگی با وردپرس کار می کنم. من تقریباً هر روز تمام روز خود را صرف آزمایش با HTML، CSS و جاوا اسکریپت می کنم. کار با PHP و MySQL. و استنشاق طیف گسترده ای از اطلاعات بالقوه از طریق چند صد فید RSS. من وب‌سایت‌هایی می سازم که لذت و اطلاع رسانی می‌کنند.من علاقه زیادی به آموزش به دیگران دارم، به خصوص در مورد توسعه وب و وردپرس. من همچنین یک متخصص سئو هستم و به وردپرس تسلط کامل دارم.تسلط نه تنها در زمینه وردپرس، طراحی وب و توسعه فعالیت می کنم، بلکه یک مهندس نرم‌افزار نیز هستمو نه تنها می توان او را یک طراح گرافیک نیز نامید. من یک متخصص فناوری، یک تولید محتوا نویس حرفه ای و یک معلم آنلاین است.

نظرات غیر فعال است