استخدام کارآموز وردپرس (WordPress)

این یک شانس بی نظیر برای هر شخصی خواهد بود که علاقه مند به طراحی وب سایت و  وردپرس ،و توسعه  وب است.  بعد از این کارآموزی می توانید به عنوان طراح وب سایت حرفه ای با ورد پرس وارد بازار کار شوید.در این دوره هیجان انگیز علاوه بر طراحی وب سایت با ورد پرس ،تولید محتوای حرفه ای وتکنیک های بازاریابی و فن فروش نیز آموزش می بینید.شما میتونید همراه تیم بیا وب (Bia Web) و فرصتهایی که در اختیارتون قرار داده میشه، یاد بگیرید و رشد کنید.هدف من مهم نیست،هدف ما مهم است.بیایید با هم انجامش دهیم.

مهارت های مورد نیاز :

جنسیت :

وضعیت نظام وظیفه :

حداکثر مدرک تحصیلی:

به این فکر کن که پایان کارآموزی بتونی ....

هاست رو بخری ،دامنه رو ثبت کنی،وردپرس رو نصب کنی،قالب ها را طراحی کنی،تنظیمات وردپرس رو خودت انجام بدی،سایتت رو به هاست انتقال بدی،خطاهای رایج رو بشناسی ،المنتور رو مسلط بشی،قالب ها رو بهم بریزی و کلی تغییر بدی،افزایش امنیت و بک‌آپ گیری رو بدونی،تولید محتوای جذاب انجام بدی و کلی کارهای دیگه...

مهارت هایی که در دوره کار آموزی کسب می‌کنید:

  • کار با CMS وردپرس بر اساس اصول SEO
  • دورره آموزشی و عملی کنار تیم حرفه‌ای.
  • آشنایی با علم بهینه‌سازی سئو در سایت‌های وردپرسی.
  • یادگیری کامل سیستم‌های مدیریت محتوا وردپرس
  • روش‌های بهینه سازی سیستم‌های وردپرس
  • تولید محتوای حرفه ای 
  • تکنیک های بازاریابی و فن فروش 
  • طراحی بیزنس پلن برای کسب و کار خودتون 
بیا وب:طراحی وب سایت در شیراز

بیا وب : گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ در شیراز (Bia Web Group)

بیا وب  (Bia Web Group)با هدف ارائه راهکار های نوین به کسب و کارهای نوپا آماده ارائه خدمات می باشد .هر گونه سوء استفاده از فعالیت های این گروه در هر کجای ایران و جهان قابل پیگرد است.در نگاه گروه طراحی وب سایت بیا وب  (Bia Web Group) راهکارهای صرفاً نظری برای حل چالش‌های کسب‌وکار کارساز نیستند و لازم است رویکردی مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط مختص آن کسب‌وکار برای ارائه راهکارها در نظر گرفته شوند. جهت حفظ این رویکرد، در فرایند جذب متخصصان بیا وب (Bia Web Group) همواره تلاش شده است تا در هر یک از واحدها هم از افراد دانشگاهی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین از افراد با تجربه با سوابق کاری بالای ۱۵ سال در صنایع مختلف بهره گرفته شود. نتیجه همنشینی این تیم‌ها، ارائه راهکارهایی است که از مبانی علمی ریشه گرفته و در عین حال مبتنی بر واقعیت‌های صنعت کشور و شرایط خاص هر کسب‌وکار است. در این بخش می‌توانید با متخصصان بیا وب (Victory Intelligence Group) در حوزه‌های مختلف آشنا شوید.

بیا وب طراحی وب سایت در شیراز

ماموریت بیا وب :

ماموریت ما ؛ بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار امروزی است .

چشم انداز بیا وب :

تبدیل شدن به یکی از برند های خدمات مشاوره ای و آموزشی دیجیتال مارکتینگ در ایران و جهان.

باور بیا وب :

باور ما این است که کشور ما به منظور توسعه ساختارمند نیاز به خدمات مشاوره مدیریت بیش از آنچه که در گذشته اتفاق افتاده دارد، از نظر ما این خدمات باید به نیروهای جوان و البته متخصص سپرده شود، مشاورانی که در زمینه ی تخصصی خودشان سابقه کار اجرایی داشته و به ادبیات این حوزه در سطح بین الملل اشراف کامل دارند.این کار به خودی خود اثربخش نخواهد بود و نهایت تاثیر آن هنگامی نمود پیدا می کند که یک اثر هم افزا و جمعی را خلق کند، به همین منظور ما کلید موفقیت گروه طراحی بیا وب  (Bia Web Group) را کار تیمی می دانیم.

مسئولیت اجتماعی بیا وب :

معرفی رهبران تجاری شایسته به جامعه کسب و کار

نظرات غیر فعال است