طراحی وب سایت در شیراز ایران

وب‌سایت‌های کاربرپسند، بهینه‌سازی و مؤثر دریافت کنید

 بیا وب، یک شرکت توسعه وب‌سایت برجسته در ایران، به کارآفرینان، سازمان‌ها و سازمان‌ها در توسعه وب‌سایت‌های جذاب و کارآمد کمک می‌کند.

  ما سخت کار می کنیم تا بهترین خدمات توسعه وب را در ایران به عنوان توسعه دهندگان وب و وب مسترهای معتبر ارائه دهیم. کارکنان ما مستقیماً در هر مرحله از پروژه با شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از طریق وب سایت خود به اهداف سازمانی خود می رسید، از درک اهداف سازمانی خود تا توسعه استراتژی توسعه وب ایده آل، از طریق به حداکثر رساندن نرخ تبدیل و نظارت بر ترافیک.

 منبع اصلی شما برای توسعه وب سایت!

  وب سایت شما به نقطه اصلی فروش در صنعت عظیم آنلاین تبدیل شده است. یک وب سایت متقاعد کننده وظیفه دارد به مردم اطلاع دهد که چگونه کار می کنید و چگونه از رقبای خود متمایز می شوید، چه شرکت شما دارای ویترین باشد یا به صورت آنلاین تاسیس شده باشد. این واقعیت که وب‌سایت شما باید روی رایانه‌های رومیزی، تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و انواع دیگر پلت‌فرم‌های در حال توسعه قابل دسترسی باشد، سختی زیادی به این وضعیت می‌افزاید.

ما در بیا وب، یک شرکت توسعه وب‌سایت تلاشگر، می‌توانیم به شما در ایجاد یک وب‌سایت درجه یک برای فروش محصولات یا خدمات خود، صرف نظر از اینکه یک شرکت بین‌المللی، سازمان یا استارت‌آپ نوپا هستید، کمک کنیم.

 فن آوری هایی که ما برای توسعه وب استفاده می کنیم

  ما فکر می کنیم که نوآوری مداوم و طرز فکر چابک فناوری، خدمات کسب و کار آنلاین را تولید می کند که برای بلندمدت آماده شده است. ما توانسته‌ایم وب‌سایت‌های قدرتمندی را راه‌اندازی کنیم، زیرا تخصص گسترده متخصصان خود با استارت‌آپ‌ها، مقیاس‌آپ‌ها و شرکت‌ها همکاری می‌کنند. و به همین دلیل است که بسیاری ما را بهترین توسعه دهندگان وب در شیراز می دانند. تخصص ما در فناوری وب شامل:

تکنیک ما

  پیشرفت هر توسعه به رویکرد آن بستگی دارد و یک روش قابل اعتماد مزایای بیشتر، استانداردهای بالاتر و سودآوری بیشتری را به همراه دارد. مراحل اصلی نحوه همکاری ما با شما در رویکرد توسعه وب ما مشخص شده است که در زیر آمده است:

  چشم انداز

ما قبل از شروع هر پروژه یک ارائه کامل ایجاد می کنیم که شامل تجزیه و تحلیل اهداف، هزینه ساخت، اهداف کلیدی، چارچوب های زمانی و غیره است.

  نمونه اولیه

برای ایجاد سرنخ و محافظت از استراتژی بازاریابی شما، شرکت توسعه وب سایت ما یک تجربه کاربری جامع و یک رابط وب پیشرفته برای هر قطعه و ویژگی ایجاد می کند. در این مرحله، ما پیشنهاداتی ارائه می دهیم، دانش قبلی را به اشتراک می گذاریم، و ایده هایی را ارائه می دهیم تا مشتریان بتوانند نظرات خود را ارائه دهند و محصول را به طور مشترک توسعه دهند.

  ساختار

زمانی که اعتبار ایده های ارائه شده را دریافت کردیم، دوره تولید شروع می شود. توسعه دهندگان وب ما زیرساخت ها و اجزای لازم برای تولید را نصب کرده و پروژه را روی یک سرور آزمایشی راه اندازی می کنند. سپس، با استفاده از ویژگی‌های خاص مدیریت، کارشناسان ما یک وب‌سایت فرانت‌اند را ایجاد می‌کنند که متناسب با نیاز شما باشد. دسترسی اغلب به سیستم‌های CMS ارائه می‌شود تا مشتریان بتوانند از قبل مطالبی را اضافه کنند.

  غربالگری

هنگامی که پروژه انجام شد، محتوا یکپارچه شد و بازخورد جمع آوری شد، یک پروژه آزمایشی کامل قبل از راه اندازی انجام می دهیم. این کار برای تأیید عملکرد سایت به خوبی انجام می‌شود، استفاده از آن آسان است و تا حد امکان به پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف قابل اعتماد است. ما عملکردهایی مانند انطباق بین مرورگرها، دسترسی به تلفن همراه، بازاریابی محتوا، معیارها، برنامه نویسی سفارشی، لیست مخاطبین، جمع آوری داده ها و غیره را ارزیابی می کنیم.

  انتشار

وب‌سایت از پلتفرم نرم‌افزار منتقل می‌شود و پس از دریافت مجوز رسمی برای همه در سمت سرور قابل دسترسی است.

  نگهداری

برای میزبانی وب، بایگانی و رمزگذاری، ما به مشتریان خود کمک و راهنمایی مداوم ارائه می دهیم.

 خدمات توسعه وب

استراتژی‌های ما همچنان در صنعت با اجرای آنچه ادعا می‌کنیم اعتبار می‌یابند، زیرا توسط شرکت‌های توسعه‌دهنده وب برجسته و توسعه‌دهندگان وب حرفه‌ای معتبر در شیراز استفاده می‌شود. ما مجموعه گسترده ای از خدمات توسعه و طراحی وب را ارائه می دهیم، از جمله موارد زیر:

 وب سایت های سفارشی شده

خدمات توسعه جلویی و بک‌اند ما بخشی از ایجاد وب ما به عنوان یک شرکت توسعه وب سفارشی در ایران است. توسعه دهندگان ما برای کار طراحی و ساخت یک وب سایت صنعتی یا ارتقاء یک وب سایت موجود مجهز هستند.

 برنامه های کاربردی وب پیشرفته

بزرگترین کار بعدی در ایجاد برنامه های وب که ما انجام می دهیم، تولید برنامه های وب پیشرفته است. زمان پاسخگویی برنامه های وب پاسخگو سریعتر از برنامه های بومی است.

 توسعه تجارت الکترونیک

ما برترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی کلی (B2C یا B2B) را ارائه می‌کنیم و همه سیستم‌های تجارت الکترونیکی و پردازشگرهای تراکنش قابل دسترس را یکپارچه می‌کنیم، زیرا توسعه‌دهندگان وب ما تجربه زیادی در پیاده‌سازی تجارت الکترونیک دارند.

  ارائه راه حل های نرم افزاری جلویی

ما راه‌حل‌های منحصربه‌فرد تمام پشته را از مشاوره تا اجرا، مدیریت و نگهداری ارائه می‌کنیم تا وب‌سایت‌هایی را ارائه دهیم که انعطاف‌پذیر و مطابق با نیازهای بازار شما باشند.

  توسعه باطن

ما تکنیک‌های پیشرو در صنعت و مفاهیم انعطاف‌پذیر را به عنوان یک شرکت توسعه وب سفارشی در شیراز ارائه می‌کنیم تا خدمات پشتیبان وب را ایجاد کنیم که به راحتی عملیاتی شده و نیازهای کسب و کار شما را بهتر برآورده کند.

  وب سایت را حفظ کنید

توسعه دهندگان برتر وب ما در شیراز از مشتریان فعلی و بالقوه می خواهند که به طور معمول وب سایت های خود را به روز کنند. ما وب سایت شما را رصد می کنیم، آن را در زمان مورد نظر تغییر می دهیم تا با اهداف هماهنگ شود، و همچنین کمک فنی فوری ارائه می دهیم.

  ماژول های برتر

ما وب سایت را ساده می کنیم و از فناوری های پیشرفته برای افزایش ایمنی برای بهبود UX استفاده می کنیم.

نظرات غیر فعال است