خدمات میزبانی وب

برای دسترسی به وب سایت از طریق اینترنت از طریق وب جهانی (www)، یک میزبان وب مورد نیاز است. ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یک صفحه وب را با فناوری مناسب برای اطمینان از اجرای روان وب سایت آماده می کند. ساده به نظر می رسد! اما، در واقع، اینطور نیست. این شامل موارد بسیار کوچک و در عین حال فنی اساسی است که نیاز به تخصص دارد.

بیا وب طراحی وب سایت در شیراز
بیا وب :گروه طراحی وب سایت در شیراز

خدمات میزبانی وب

میزبانی وب یک سرویس اینترنتی است که به افراد یا سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت های خود را به صورت آنلاین از طریق شبکه جهانی وب نمایش دهند. میزبانی وب کانتینرهایی به شکل سرور را برای اجاره توسط مشتریان و همچنین ارائه اتصالات اینترنتی در یک مرکز داده فراهم می کند. چندین نوع خدمات میزبانی وجود دارد که ما ارائه می دهیم مانند:

1 . هاست اشتراکی از همان سرور میزبانی مشترک با سایر کاربران سرور استفاده شده توسط بیش از یک نام دامنه استفاده می کند. این به این معنی است که در یک سرور واحد، حساب‌هایی وجود دارد که بین یک حساب کاربری با نام کاربری و رمز عبور تمایز قائل می‌شوند.

2 . Virtual Private Server یا به عنوان مجازی سازی سرور اختصاصی مجازی نیز شناخته می شود، فرآیند محیط نرم افزار سیستم عامل است که توسط سرور استفاده می شود. از آنجایی که این محیط یک محیط مجازی است، امکان نصب یک سیستم عامل قابل اجرا بر روی سایر سیستم عامل ها وجود دارد.

3 . سرور اختصاصی سروری است که به استفاده از یک برنامه بزرگتر اختصاص داده شده است و نمی توان آن را در هاست اشتراکی یا سرور اختصاصی مجازی کار کرد. در این مورد، ارائه تحت پوشش شرکت میزبان سرور است که معمولا با فروشنده کار می کند.

4 . Colocation Server یک مکان اجاره ای برای قرار دادن سرورهایی است که برای میزبانی استفاده می شوند. سرورها توسط مشتریانی عرضه می شوند که معمولاً با فروشندگان همکاری نزدیک دارند.

بیا وب طراحی وب سایت در شیراز