روش شناسی بیا وب :گروه طراحی وب سایت در شیراز

گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ بیا وب در شیراز (Bia Web Group) معتقد است که به مشتریان خود ROI درجه یک را ارائه می دهد. یک فرآیند اجرا شده روانتر، به خوبی تعریف شده و شفاف در هر سطح از اجرای پروژه چیزی است که ما به طور ماهرانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. هیچ چیز مانعی برای برآورده کردن خدمات با کیفیت بالا نیست، اهداف و انتظارات مشتری هرگز قربانی هزینه ها نمی شوند.

 • از زمان آغاز به کار ما در سال 2001، ما به داشتن یک تیم تحقیقاتی داخلی افتخار می کنیم که یک پایگاه دانش دقیق برای تیم توسعه ایجاد می کند.
 • ما به طور مداوم با آموزش مداوم و تجهیز تیم مدیریت خود به مهارت های بیشتر و پیشرفته، به فرآیندهای مدیریت پروژه خود ارزش می افزاییم. اینها آنها را با بهترین شیوه های صنعتی که به طور یکپارچه در پروژه ها اجرا می کنند مجهز می کنند.
 • پروژه ها توسط کارشناسان ما با بینش دقیق و تعریف یک گردش کار برای رسیدگی به هرگونه انحراف یا محدودیت بودجه تجزیه و تحلیل و بررسی می شوند.
 • پاسخ‌ها و چرخش‌های سریع برای تمام نیازهای مشتری توسط سیستمی که ما طراحی و توسعه داده‌ایم انجام می‌شود، سیستم مدیریت و مسائل کارشناسان پویا.
بیا وب طراحی وب سایت در شیراز
بیا وب:طراحی وب سایت در شیراز

تجزیه و تحلیل دقیق نیازهای مشتری

دقیق بودن هدف اصلی گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ بیا وب در شیراز (Bia Web Group) است. توجه زیادی به جزئیات و الزامات ارائه شده توسط مشتریان ما می شود. این تضمینی است که ما انتظارات مشتری را برآورده می کنیم. در زیر توضیحات کلیدی وجود دارد که ما ضمن درک نیازهای مشتری از آنها حمایت می کنیم.

 • استفاده از موارد و عملکرد برای هر ماژول.
 • الزامات و چشم انداز کسب و کار.
 • الزامات محصول برای مشتریان ما
 • دیدگاه و تخیل هر مشتری در هر مرحله از اجرای پروژه بسیار ارزشمند است.
بیا وب :طراحی وب سایت در شیراز

مدیریت پروژه یکپارچه

ما از تنوع و منحصر به فرد بودن نقطه تماس ویژه هر مشتری استقبال می کنیم. ما در گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ بیا وب در شیراز (Bia Web Group) کاملاً مجهز و آماده مقابله با همه این مسائل هستیم و به همین دلیل، تیم کارشناسان پویا ما به خوبی با مدیریت پروژه و درک ماهرانه‌تری آشنا هستند. ما به خود با مدیران پروژه شایسته افتخار می کنیم که هر مشتری را به طور حرفه ای و در سطح فردی برای بهترین راه حل برای نیازهای آنها تجزیه و تحلیل و مشورت می کنند. برخی از مسئولیت های کلیدی هر مدیر عبارتند از: برنامه ریزی پروژه، برنامه ریزی منابع، مدیریت تیم، کاهش ریسک و ارائه بازخورد به روز از اجرای پروژه به صورت روزانه.

فاز توسعه

هنگام تجزیه و تحلیل الزامات هر پروژه، تجزیه ساختار کار کامل شده و اقدام طرح تعریف می شود. سپس توسعه برای توسعه وب یا توسعه برنامه تلفن همراه آغاز می شود. کار بر اساس تفکیک کار تایید شده توسط مشتریان ما به ماژول ها تقسیم می شود. این مرحله شامل چندین مرحله است که در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

 • متغیرهای داده، روش‌های کدگذاری و موجودیت‌ها در این مرحله تعریف می‌شوند.
 • بخش Backend و Frontend به طور همزمان برای هر پروژه کدگذاری می شوند.
 • عملیات داده برای Backend به صورت دستی و با استفاده از داده های از پیش تعریف شده که به طور خاص برای اهداف آزمایشی شناسایی شده اند انجام می شود.
 • پس از تکمیل کدنویسی برای همه ماژول‌ها، یکپارچه‌کننده‌های سیستم روی آنها کار می‌کنند تا برنامه نهایی را نهایی کنند و به QA و آزمایش ادامه دهند.

نظارت بر بازبینی‌ها و درخواست‌های تغییر

کنترل دامنه کار برای پروژه های با اندازه متوسط ​​در زمینه پویا فناوری اطلاعات اگر غیرممکن نباشد چالش برانگیز است. بنابراین، ما به صورت دوره ای با استفاده از فرآیندها و اسناد از پیش تعریف شده خود در هر درخواستی که از مشتریان خود دریافت می کنیم، نظارت می کنیم. به منظور حفظ شفافیت با مشتریان و شرکای خود، هر مدیر پروژه باید یک سند مجوز درخواست تغییر ایجاد کند و آن را از مشتری تأیید کند. این سند حاوی اطلاعات دقیق و دقیقی در مورد تغییر دامنه و اینکه آیا با هزینه اضافی یا بدون هزینه اضافه می شود، می باشد.

استانداردهای کیفیت و نظارت.

گروه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ بیا وب در شیراز (Bia Web Group) تیمی دارد که به ارزیابی کیفیت اختصاص دارد، بخش کیفیت به عنوان منطقه تستر شناخته می شود. این بخش‌ها مستقل از سایر بخش‌ها هستند و در بهبود تخصیص منابع که بر هزینه‌های پروژه تأثیر می‌گذارد، بسیار مهم است.

طراحی وب سایت در شیراز

قرار دادن برنامه زنده و استقرار.

کار با محیط سروری که قرار است برنامه ای در آن میزبانی شود، بنابراین از زمانی که کار روی یک پروژه را شروع می کنیم، پیش نیازها را مطابق با اطلاعات به روز شده سرور به درستی دریافت می کنیم. در اختیار ما سرورهای مختلفی است که بر اساس بهترین شیوه صنعت توسط ارائه دهندگان میزبان اصلی پیکربندی شده اند.
ما پیکربندی برنامه ها را در سرویس ها اولویت بندی می کنیم و آنها را در حالت زنده قرار می دهیم. اما قبل از قرار دادن برنامه ها در حالت زنده، یک بررسی نهایی را بر اساس چک لیست از پیش تنظیم شده توسط مدیران پروژه انجام می دهیم. بررسی‌های عملکرد و پایداری برنامه پس از فعال شدن آن انجام می‌شود و هر مشکلی در فرآیند QA پس از حل مشکل پیگیری می‌شود.

بیا وب طراحی وب سایت در شیراز

آموزش سیستم برای مشتریان

ماهیت پویای صنعت IT برای ما خبر جدیدی نیست، نیازمند یادگیری و دانش مداوم است. روند فعلی چابک انعطاف پذیر است و دارای روش هایی است که کاملاً مناسب مشاغل است. ما درک می کنیم و می دانیم که مشتریان به دنبال رویکردهای مشاوره ای از فروشندگان و راه حل برای نیازهای خود هستند. به همین دلیل است که ما شروع به افزایش آموزش و به اشتراک گذاری دانش با مشتریان برای نیازهای عملیاتی روزانه آنها می کنیم.
آموزش شامل کار گروهی، جلسات شکستن افسانه های چابک، بررسی دقیق همه نقش ها، مفاهیم و اسناد مورد استفاده در اسکرام، خطرات و مسائل است.