سئو برای کسب و کار بلند مدت شما چقدر اهمیت دارد؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimisation، مجموعه ای از اقدامات است که رتبه شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل به سمت بالا می برد و در نتیجه اطلاعات شما را قبل از رقبا قرار می دهد. بنابراین واقعاً به دنبال املاک دیجیتالی برتر است.

چه از کروم، اج، سافاری، اپرا یا سایر مرورگرها استفاده می کنید، موتورهای جستجو دروازه هایی برای ورود به دنیای آنلاین هستند. اما بیایید صادق باشیم، چند نفر از شما در موارد روزانه خود از پنج صفحه اول فراتر رفته اید؟ در واقع، برخی می گویند که تا 95٪ از ترافیک جستجو به صفحه اول نتایج جستجو می رود .

به همین دلیل است که دیده شدن موتورهای جستجو بسیار مهم است. با برنامه ریزی برای ظاهر شدن در زمانی که مخاطب هدف شما بیشترین نیاز را به شما دارد، چندین کار را همزمان انجام می دهید: ظاهر شدن به عنوان یک مرجع، تقویت حضور برند خود و ارائه راه حل به کاربر. آن دسته از کسب و کارهایی که در چند صفحه اول ظاهر می شوند، آن دسته از کسب و کارهایی هستند که در یک دوره زمانی طولانی تراز سئوی استثنایی را با موتورهای جستجو نشان داده اند. و در اینجا دلیل این است که آنها این کار را انجام می دهند:

 

1. جستجوی ارگانیک منبع اصلی ترافیک وب باقی می ماند

چه در حال تحقیق، مقایسه یا خرید باشید، یک موتور جستجو بستری را برای حل این سؤالات فراهم می کند و اینها به فعالیت گسترده آنلاین کمک می کنند. برای مشاغل، این به معنای فرصت‌های زیادی برای تبدیل در مراحل مختلف قیف است.


2. سئو باعث ایجاد اعتبار می شود

گوگل به عنوان موتور جستجوی پیشرو، قوانین الگوریتم مختلفی را برای تشخیص وب سایت های خوب از بد پیاده سازی کرده است. دقیقاً مانند برچسب کلاسیک «تاسیس شده از زمان» برای نشان دادن میراث، کسب‌وکاری که مرتباً در صفحه اول نمایش داده می‌شود به مخاطبان خود می‌گوید که تا چه حد توسط یکی از پیشرفته‌ترین مؤسسات موتور جستجو در آنجا مورد اعتماد هستند – و شما نیز باید همینطور.


3. سئوی محلی تعامل، ترافیک و تبدیل سریعتر را به ارمغان می آورد

با افزایش سریع ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در ایجاد موفقیت مهم شده است. با اتخاذ اقدامات کوچک مانند نقل قول های محلی، بک لینک ها و لیست های منطقه ای، سئوی محلی می تواند به سرعت علاقه مرتبط به نزدیکی را به اهداف موثرتری برساند.


4. سئو قابل سنجش است

معیارها به هدایت کسب و کار به سمت تصمیم گیری کمک می کنند، به خصوص در این عصر مبتنی بر داده. استعدادهای مناسب می توانند با پاسخ دادن به سوالاتی مانند اینکه کجا بودند، کجا هستند و در سفر دیجیتالی خود به کجا می روند، نتایج سئو را به طور معناداری تفسیر کنند تا به برندها برتری دهند.


5. به ایجاد تجربه کاربری نهایی کمک کنید

سئو ممکن است ابزارهایی به نظر برسد که برای مهندسی رتبه‌بندی بهتر تنظیم شده‌اند، اما اینها شیوه‌هایی هستند که تجربه آنلاین کاربر را نیز بهبود می‌بخشند. واجد شرایطی مانند سرعت صفحه، محتوای با کیفیت و لینک‌های مفید بخشی از الزامات Google هستند، اما این موارد باعث می‌شود کاربران به سرعت اطلاعات مفیدی را پیدا کنند.


6. اثر تجمعی است

تأثیر سئو ممکن است در چند ماه اول اعمال مشاهده شود، اما بیشتر اوقات، به طور کامل در طول یک سال یا بیشتر دیده می شود. در حالی که تلاش اولیه بیشتر است، تعمیر و نگهداری تنها چیزی است که برای ایجاد یک اثر تجمعی لازم است، و SEO را به یک استراتژی تجاری مقرون به صرفه تبدیل می کند. پیاده سازی نمونه سئو برای سال های آینده آب را حفظ خواهد کرد.

از ترافیک ارجاع گرفته تا جذب مشتریان جدید، ایجاد یک استراتژی سئو کارآزموده بسیار شبیه به ترکیب علاقه است، جایی که پاداش ها به طور مداوم وارد می شوند و به جریانی قابل اعتماد برای تجارت تبدیل می شوند. با استراتژی‌های بازاریابی مناسب که این همه توجه را به سمت راه‌های درست هدایت می‌کند، این در نهایت منجر به تبدیل‌ها و فروش‌هایی می‌شود که به نتیجه نهایی می‌رسند. همانطور که موتورهای جستجو هرگز نمی خوابند، سئو نیز در تمام ساعات شبانه روز کار می کند تا کسب و کارها را با علاقه 24 ساعته و 7 روز در هفته تقویت کند. و در یک بازار جهانی، این می‌تواند به این معنی باشد که سئو از گستره‌ای باورنکردنی برخوردار است و به شما امکان حضور در مکان‌هایی را می‌دهد که ممکن است برای ورود به آن هزینه گزافی بپردازید.

در حالی که ابزارهای سئو دائما در حال گسترش و تغییر هستند، چهار مورد اساسی به طور کلی برای قرار دادن یک سازمان در جای خوبی کافی است: سئو داخلی، سئوی خارج از صفحه، سئو فنی و سئوی محلی. با تیمی مجرب که با فناوری‌های در حال تحول و الزامات الگوریتم به‌روز هستند، کسب‌وکار طولانی‌مدت شما قطعاً می‌تواند از سئو بهره مند شود، حتی اگر به موفقیت برسید.

یک استراتژی بلند مدت برای سئو خود بیاورید. اجازه دهید مشاوران بیا وب شرکت طراحی وب سایت در شیراز شما را از طریق بهترین شیوه های مشابه راهنمایی کنند و به نتایجی که شایسته آن هستید برسید.

نظرات غیر فعال است