درباره این دوره

مقدمه ای بر سئوی گوگل در شیراز

کسب رتبه یک در گوکل

چگونه رقبا را اسکن و بر آن ها پیشی بگیرید و رتبه 1 را کسب کنید

مقدمه ای بر سئوی گوگل در شیراز

آیا تا به حال فکر کرده اید که موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو چگونه وب سایت شما را در جستجوی خود رتبه بندی می کنند؟ یا اینکه چگونه محتواهایی مانند ویدیوها یا فهرست‌های محلی بر اساس آنچه که موتور جستجو بیشتر مرتبط با کاربران می‌داند، نشان داده و رتبه‌بندی می‌شوند؟ به دنیای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) خوش آمدید. این دوره اولین دوره در زمینه تخصصی سئو است و قصد دارد با چند روش سرگرم کننده برای دیده شدن در گوگل طعم سئو را به شما بچشاند.

شما با عناصر اساسی نحوه کار محبوب ترین موتور جستجو، گوگل، چگونگی تغییر چشم انداز سئو به طور مداوم و آنچه می توانید در آینده انتظار داشته باشید، آشنا خواهید شد. شما در مورد استراتژی‌ها و تاکتیک‌های اصلی SEO که برای هدایت نتایج جستجوی ارگانیک‌تر به یک وب‌سایت خاص یا مجموعه‌ای از وب‌سایت‌ها استفاده می‌شوند، و همچنین تاکتیک‌هایی برای جلوگیری از جریمه شدن توسط Google بحث می‌کنید. ما امیدواریم که این طعم سئو، شما را به ادامه تخصص ترغیب کند!

شرکت طراحی وب سایت در شیراز

هفته

1

مقدمه ای بر سئو گوگل

هفته

2

بهترین روش های فعلی سئو

در این ماژول، مواردی را مورد بحث قرار می‌دهیم که سئوکاران زمان زیادی را صرف پرداختن به آن‌ها می‌کنند: بهترین شیوه‌های سئو، به‌روزرسانی‌های الگوریتمی که به دنبال آن‌ها می‌گردند و مجازات‌های احتمالی برای عدم رعایت آنها. در پایان این ماژول، می‌توانید مفهوم مرتبط بودن را همانطور که در نتایج جستجو اعمال می‌شود، نشان دهید، عملکرد به‌روزرسانی‌های الگوریتم موتورهای جستجو را مقایسه و مقایسه کنید، و روش‌هایی را که مدیران وب‌سایت‌ها تلاش می‌کنند تا این الگوریتم‌ها را دور بزنند، به طور انتقادی بررسی کنید. همچنین می‌توانید فاکتورهای مهم رتبه‌بندی مورد استفاده موتورهای جستجوی مدرن را تعریف کنید و مراحل لازم برای اجتناب از (یا تصحیح) هر گونه مجازات اعمال شده توسط الگوریتم‌های موتور جستجو را بیاموزید. بیا شروع کنیم!

هفته

3

سئوی امروز، فردا و فراتر از آن

در این ماژول، شما قادر خواهید بود توضیح دهید که چگونه مفاهیمی مانند ارتباط موضوع و تجزیه و تحلیل معنایی با مرتبط بودن و قابل اعتماد بودن نتایج جستجو مرتبط است. شما می‌توانید تأثیر برندها و برندسازی را بر نتایج جستجو نشان دهید و نقش رسانه‌های اجتماعی و سایر فناوری‌های نوظهور را در چشم‌انداز سئو تحلیل کنید. در این ماژول، شما درک درستی از جایی که سئو با چشم انداز بازاریابی دیجیتال گسترده تر می شود، به دست خواهید آورد. همچنین برای نوشتن و بهینه‌سازی محتوای خود برای وب‌سایتی که نتایج جستجو را بهبود می‌بخشد و همچنین یک استراتژی بهینه‌سازی را برای مشتری ایجاد می‌کنید که به افزایش رتبه آن‌ها در عین پیروی از بهترین شیوه‌ها کمک می‌کند، به خوبی آماده خواهید شد. بیا شروع کنیم!

 
 

هفته

4

مخاطبان شما و ساختن شخصیت ها

هفته

5

مخاطبان شما و ساختن شخصیت ها

مقدمه ای بر سئوی گوگل

راهنمای کامل سئو

سئو چیست؟ در اصل، معنای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) افزایش دید وب سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک موتورهای جستجوی اصلی است.

برای به دست آوردن این دید، باید سه جزء اصلی را درک کنید:

 • کاربران موتورهای جستجو و مشتریان شما چه نوع محتوایی را می خواهند یا نیاز دارند.
 • چگونه موتورهای جستجو برای کشف، فهرست بندی و ارائه محتوا در صفحات نتایج موتورهای جستجو کار می کنند.
 • چگونه وب سایت خود را به درستی تبلیغ و بهینه سازی کنید تا موتورهای جستجو را بیشتر در مورد آن بگویید.

در حالی که موتورهای جستجو و فناوری همیشه در حال تکامل هستند، برخی از عناصر اساسی زیربنایی وجود دارند که از اولین روزهای سئو بدون تغییر باقی مانده اند.

به همین دلیل است که با همکاری برخی از مقامات و متخصصان برتر این حوزه، این بررسی‌ها و آموزش‌های عمیق را ایجاد کردیم – تا SEO را برای متخصصان مشتاق سئو تعریف کنیم و توضیح دهیم که بهینه‌سازی موتور جستجو در حال حاضر چگونه عمل می‌کند.

سئو چگونه کار می کند؟ سئو یک زمینه سریع و پویا است. همچنین گاهی اوقات می تواند ناامید کننده باشد، به خصوص اگر به تاکتیک های قدیمی تکیه می کنید که دیگر جواب نمی دهند.

به همین دلیل برای شما بسیار مهم است که به خوبی آگاه باشید و به طور مداوم یاد بگیرید. موتورهای جستجو همیشه الگوریتم های خود را به روز می کنند تا نتایج جستجوی با کیفیتی را به کاربران خود ارائه دهند.

هوش مصنوعی به طور مداوم الگوریتم ها را بهبود می بخشد تا از تجربیات بهتر کاربر اطمینان حاصل کند. به این معنی که سئو امروزه پیچیده تر از همیشه است.

بازاریابان باید آموزش سئوی خود را ادامه دهند تا با تاکتیک‌هایی که اکنون کار می‌کند و چه تاکتیک‌هایی باید از برنامه بازاریابی جستجوی شما حذف شوند، همگام باشند.

برای بهبود رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما و افزایش دیده شدن کسب و کار یا برند شما، چیزی بیش از ایجاد لینک، ایجاد هر محتوای قدیمی و افزودن چند کلمه کلیدی لازم است.

شما باید پیگیری کنید و درک کنید:

 • روندهای نوظهور (مانند جستجوی صوتی)
 • ویژگی های جدید در محصولات و ابزارهای مرتبط با جستجو (به عنوان مثال، کنسول جستجو)
 • پیشرفت های تکنولوژیکی (مانند یادگیری ماشینی).
 • مخاطبان شما (مثلاً چگونه رفتار می کنند و چه می خواهند).

بنابراین چگونه می‌توانید یک استراتژی سئو برای تسلط بر رقابت خود در گوگل و سایر موتورهای جستجو ایجاد کنید؟

زیرا، در نهایت، سئو تنها به این نیست که در موتورهای جستجو پیدا شود و ترافیک وب سایت شما را هدایت کند. این در مورد ارائه یک تجربه عالی و ایجاد سرنخ و درآمد است.

برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت و ایجاد سرنخ از جستجو، باید بیشتر از هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب انجام دهید. شما باید هدف کاربر جستجو را درک کنید و محتوایی را توسعه دهید که راه حل هایی برای مشکلات آنها ارائه دهد.

هنگامی که هدف جستجوگر خود را درک کردید، می توانید محتوایی ایجاد کنید که نیازهای کاربران جستجو را برآورده کند و برای موتورهای جستجو بهینه شده است تا آن را کشف و فهرست کنند.

مربی دوره آموزش مقدمه ای بر سئوی گوگل در شیراز

توسعه دهنده وب کامل و کارشناس سئو
 • کارآفرین بیش از 20 سال تجربه 
  4.7 رتبه بندی مربی
 • 5,054 نظر
 • 131440 دانشجو
 • +120 دوره
آموزش وردپرس در شیراز

نام من سعید جوی زاده است و کارآفرین و مشاور دیجیتال مارکتینگ با بیش از 20 سال سابقه در فروش و بازاریابی هستم. من از سال 2001 پلتفرم‌های آنلاین را در WordPress، Shopify، پورتال‌های تجارت الکترونیک، Drop shipping و غیره توسعه می‌دهم. همچنین دوره‌های آنلاین، آموزش‌های آنلاین، نقدها، ویدیوهای آموزشی و مقالاتی را در مورد محصولات دیجیتال مختلف ایجاد می‌کنم. من می خواهم به شما کمک کنم تا یک کسب و کار آنلاین موفق ایجاد کنید، چه از طریق وب سایت، وبلاگ، بازاریابی وابسته، ارسال کالا و غیره.با بیش از 10 سال بازاریابی محتوا در رسانه های اجتماعی، برای بسیاری از برندها و افراد مختلف، این دوره را ایجاد کرده ام. این یک دوره مبتدی و در عین حال فراگیر است، با کتاب های کار فراوان و تکالیف هدایت شده که به بسیاری در ایجاد استراتژی های محتوای رسانه های اجتماعی کمک کرده است. با یادگیری زیاد، به دیگران کمک می کنم تا با برندها و استراتژی محتوای خود به موفقیت برسند. با وجود ابزارهای مناسب، موفقیت مطمئناً به دست می آید و این دوره ابزارهای مناسب را ارائه می دهد.با من سفر را آغاز کنید و بیایید ببینیم چه چیزی می توانیم برای شما ایجاد کنیم.

من  از 20 سالگی با وردپرس کار می کنم. من تقریباً هر روز تمام روز خود را صرف آزمایش با HTML، CSS و جاوا اسکریپت می کنم. کار با PHP و MySQL. و استنشاق طیف گسترده ای از اطلاعات بالقوه از طریق چند صد فید RSS. من وب‌سایت‌هایی می سازم که لذت و اطلاع رسانی می‌کنند.من علاقه زیادی به آموزش به دیگران دارم، به خصوص در مورد توسعه وب و وردپرس. من همچنین یک متخصص سئو هستم و به وردپرس تسلط کامل دارم.تسلط نه تنها در زمینه وردپرس، طراحی وب و توسعه فعالیت می کنم، بلکه یک مهندس نرم‌افزار نیز هستمو نه تنها می توان او را یک طراح گرافیک نیز نامید. من یک متخصص فناوری، یک تولید محتوا نویس حرفه ای و یک معلم آنلاین است.

سوالات متداول درباره سئوی گوگل

نظرات غیر فعال است