وقتی وارد یکی از تجربه‌های هنری فراگیر در مقیاس بزرگ میو ولف می‌شوید، وارد دنیایی می‌شوید که ما فقط می‌توانیم آن را به عنوان دنیایی متفاوت توصیف کنیم. بین رنگ‌های در حال چرخش، گذرگاه‌های مخفی، تجربه‌های صوتی بدبو، و اتاق‌هایی که به‌عنوان پورتال عمل می‌کنند، بازدیدکنندگان در یک سفر وحشیانه هستند.

Meow Wolf به عنوان یک گروه هنری در سال 2008 تأسیس شد. همراه با اولین مکان آنها، خانه بازگشت ابدی در سانتافه، آنها همچنین اخیراً درهای Omega Mart را در لاس وگاس باز کردند و به زودی مکان سوم را در دنور افتتاح خواهند کرد . برای اینکه نگاهی به پشت صحنه داشته باشیم که چگونه آنها تجربه حضوری جذاب خود را به وب ترجمه می کنند، با گیت جاکوبز، مدیر عملیات دیجیتال در Meow Wolf گفتگو کردیم.

تصویری از منوی کشویی میو گرگ "بازدید".

Geet بیش از 22 سال است که یک توسعه دهنده وب بوده است. او سفر ساخت وب سایت خود را در حین کار در یک گالری هنری آغاز کرد و یاد گرفت که چگونه با عناصر تعاملی و موسیقی در وب سایت ها خلاق شود. زمانی که او شروع به کار با سازمان‌های غیرانتفاعی کرد، تمایلی به ساخت سایت‌های کاملا سفارشی که مقرون به صرفه و کارآمد بودند، پیدا کرد.

حدود چهار سال پیش، Geet توسط Meow Wolf استخدام شد تا حس همه جانبه نمایشگاه های هنری خود را در وب زنده کند.

سفر به جریان وب

هنگامی که او در Meow Wolf استخدام شد، Geet شروع به ایجاد تیمی از طراحان، توسعه دهندگان و افراد برند کرد تا سایتی ایجاد کند که بتواند بلیط بفروشد، کالا بفروشد، با جامعه Meow Wolf ارتباط برقرار کند، و تبلیغات فعلی و جدید خود را ایجاد کند. مکان ها، نمایشگاه ها و پروژه ها این کار کوچکی نبود – و هنوز هم هست.

وقتی تیم به شش نفر رسید، آنها تصمیم گرفتند با سایت خود “سردتر” شوند و یک لایه میانی graphQL کاملا سفارشی با React به عنوان فرانت اند بسازند. با این استراتژی، آنها یک سال را صرف ساختن سایت خود با استفاده از یک سازنده وب‌سایت رایج رایج کردند. در حالی که آنها در طول مسیر چیزهای زیادی یاد گرفتند، این امر مستلزم وقت و منابع تیم کوچک آنها بود. گیت گفت: “تیم ما چیزهای زیادی یاد گرفت، اما کار بسیار زیادی بود.” “مشکلات بسیار زیادی وجود داشت.”

نمای دیگری از وب سایت Meow Wolf.

زمانی که زمان بازسازی سایتشان در جریان تغییر نمایشگاه ها در Meow Wolf فرا رسید، آنها به نقطه ای رسیدند که به قابلیت ها و قابلیت اطمینان بیشتری نیاز بود. بنابراین آنها به دنبال تغییر سیستم عامل بودند. در آن زمان، گیت فکر کرد، “خوب صبر کنید، ما این یکپارچه را ساختیم – چه کنیم؟” آن‌ها چیزی می‌خواستند که راه‌اندازی و نگهداری آن آسان‌تر باشد، بتواند انواع مختلفی از مجموعه‌ها را مدیریت کند، و جلوه‌ای بصری داشته باشد.

Mirroring Meow Wolf در وب

Geet از همان روزهای اولیه با Webflow آشنا بود و تصمیم گرفت دوباره آن را به عنوان یک راه حل قدرتمند و امن برای بازسازی خود بررسی کند. او به جای اینکه وقت تیمش را برای بازسازی خود اختصاص دهد، یک توسعه دهنده قرارداد Webflow به نام Aaron Grieve پیدا کرد.

چیزی که یک سال طول کشید تا در وردپرس با شش نفر ساخته شود، یک ماه و یک توسعه دهنده بازسازی در Webflow طول کشید.

تصویری از جدول زمانی میو گرگ.

برای جلوه‌های بصری، تیم نمونه‌های اولیه را در Figma ساخته است. انتقال‌های صفحه اصلی، چرخش‌ها، چرخش‌ها، حلقه‌ها و ترانزیشن‌هایی که قبلاً به صورت سفارشی در React ساخته می‌شدند، تکراری شدند و در Webflow بهتر شدند. Geet گفت: “Webflow این کار را بسیار آسان می کند.”

Geet و تیمش از ازدواج بین کدهای بدون کد و سفارشی نیز استفاده زیادی می کنند. برخی از نمونه‌های آن عبارتند از ساختار متناوب چپ و راست در صفحه پروژه‌ها و ویژگی فیلتر در صفحه مطبوعات. برای فیلترها، Geet از ترکیبی از مجموعه‌های جریان وب، کتابخانه ایزوتوپ و فراخوان‌های API سفارشی به پلتفرم‌های شخص ثالث استفاده می‌کند.

تصویری از صفحه مقالات مطبوعاتی Meow Wolf.

پخش کننده ویدئو نیز یک پروژه افتخار آمیز برای Geet است. برای اینکه بازدیدکنندگان بتوانند تجربه ویدیویی خود را مطابق با نام تجاری Meow Wolf داشته باشند، او پیوند Vimeo را برای تبدیل خودکار به پخش کننده ویدیوی سفارشی خود سفارشی کرد. این به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا در بخش ویدیوی سایت خود گم شوند، همانطور که ممکن است خود را در نمایشگاه Meow Wolf گم کنند.

تصویری از پخش کننده ویدئو Meow Wolf Kaleidoscape.

Webflow Enterprise

مورد علاقه طراحان. مورد اعتماد شرکت ها Webflow را با امنیت پیشرفته، مقیاس‌بندی ترافیک سفارشی، زمان تضمین شده و موارد دیگر در شرکت خود وارد کنید.

امروز بیشتر بیاموزید

میو گرگ در خانه

چند ماه پس از همه گیری، تیم Meow Wolf At Home را در Webflow در سه روز ساخت.

آنها می‌خواستند نشان دهند که مردم چگونه می‌توانند در خانه خلق کنند، و خود را خلاقانه بیان کنند. Webflow به آنها امکان داد تا این منبع خانگی را به سرعت بین دو نفر بچرخانند – چیزی که تیم Meow Wolf از آن سپاسگزار است.

نظرات غیر فعال است