Khari Bankston، مدیر فناوری های یادگیری در Alteryx که از سال 1998 حرفه ای یادگیری است، از نزدیک شاهد تکامل فناوری یادگیری بوده است.

وقتی حدود شش سال پیش به طور اتفاقی از طریق جستجوی گوگل با Webflow مواجه شد، می‌دانست که درگیر چیزی است. خاری گفت: «بلافاصله، Webflow گیر کرد. “اکنون، این چیزی است که در قلب من نزدیک و عزیز است.”

بالا و سمت راست: جریان وب برای رشد شغلی

در حالی که به صورت تمام وقت در زمینه یادگیری و توسعه (L&D) کار می کرد، Khari شروع به یادگیری Webflow کرد تا به کارهای داوطلبانه خود کمک کند. او وب‌سایت‌های جمع‌آوری کمک مالی برای یک سازمان محلی فوتبال جوانان و سایت‌های میکرو برای والدین ایجاد کرد تا سال فوتبال فرزندانشان را جشن بگیرند.

Khari پس از تغییر مسیر در حرفه L&D خود برای تمرکز 100٪ بر روی طراحی محتوای دیجیتال، یک سال مرخصی گرفت تا تا آنجا که می توانست در مورد دنیای توسعه وب بیاموزد.

در طول آن زمان، او به DreamWeaver، Wix و WordPress وارد شد، اما همه موارد فوق بسیار پیچیده بودند. “من یک توسعه دهنده front-end هستم. من به اندازه کافی می دانم که با کد خطرناک باشم، اما با هیچ تصوری یک کدنویس نیستم.» “به طور اتفاقی با Webflow روبرو شدم، و پس از آن، اصلاً طولی نکشید که من این منحنی یادگیری را کاهش دادم.”

تمایز: ساخت LMS های سفارشی در جریان وب

همانطور که Khari با Webflow راحت تر شد – و محصول Webflow همچنان در حال رشد بود – او به سرعت آن را وارد زندگی حرفه ای خود کرد.

در وام دهنده وام مسکن ملی پیشرو که Khari در آن کار می کرد، از Webflow برای ساخت سایت بازاریابی آنها و یک سایت داخلی برای فعال کردن فروش استفاده کرد. کمی بعد، Khari برای نقش فعلی خود در Alteryx، یک پلت فرم اتوماسیون تجزیه و تحلیل ، استخدام شد تا تجربیات محتوای سفارشی را برای بهبود تجربه خریدار و فروشنده ایجاد کند.

اشتیاق خاری به و دانش ماهرانه از Webflow او را در حرفه خود متمایز کرده است. Khari گفت: «Webflow واقعاً من را به برترین فناوری یادگیری و توانمندسازی در شرکتم تبدیل کرده است. و ما بدون آن در جایی که امروز به عنوان یک تیم هستیم، نخواهیم بود.

جریان وب برای سازمانی

مورد علاقه طراحان. مورد اعتماد شرکت ها Webflow را با امنیت پیشرفته، مقیاس‌بندی ترافیک سفارشی، زمان تضمین شده و موارد دیگر در شرکت خود وارد کنید.

بیشتر بدانید

قدم گذاشتن در شرکت – و آزمایش محدودیت های جریان وب

اولین سفارش خاری در Alteryx بازسازی سیستم مدیریت یادگیری و محتوای موجود شرکت (CMS)، Showpad بود. Webflow به او کمک کرد تا این کار را انجام دهد و به او اجازه داد تا به سرعت تجارب توانمندسازی قوی، پیچیده و تعاملی را بسازد و به کار گیرد.

«خارج از جعبه، Showpad برای ارائه راهی به فروشندگان برای به اشتراک گذاشتن محتوا با مشتریان عالی است. اما وقتی نوبت به یادگیری و فعال‌سازی می‌رسد، مانند صفحات تعاملی و تجربیات با محتوای انبوه، جریان وب فراتر از آن است. “این احساس درونی و پذیرش Showpad را تغییر داد و تجربه فروش را به طور کلی ارتقا داد.”

تفکیک فنی: مرکز آمادگی میدانی

توانایی توسعه HTML سفارشی در Webflow، علاوه بر بوم بصری، منجر به پرکاربردترین منبع در LMS Alteryx شد: مرکز آمادگی میدانی. این شامل ابزارهای آمادگی فروش و مواد بازاریابی مانند مرورگرهای داده های تعاملی، سایت های محصول و وثیقه، ویدیوهای تعاملی و بررسی دانش است. همه این ابزارها و مواد به تیم فروش اجازه می دهد تا دانش خود را بهینه کند و به موادی دسترسی داشته باشد که موفقیت فردی و تیمی را ممکن می سازد.

از آنجایی که Showpad CMS اصلی Alteryx است، آنها به راهی برای نمایش محتوا از Showpad در تجربیات ساخته شده توسط Webflow نیاز داشتند. برای انجام این کار، Khari و تیمش باید پیوندهای برنامه Showpad و پروتکل های اختصاصی را در تمام فایل های Webflow اعمال کنند.

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

  • پیوندهای برنامه: هنگامی که محتوا در Showpad آپلود می شود، یک پیوند برنامه Showpad ایجاد می کند که Khari آن را کپی کرده و در پروژه Webflow قرار می دهد. اما، آن پیوندهای برنامه حاوی پروتکل متفاوتی هستند.
  • پروتکل ها: Showpad یک پروتکل اختصاصی دارد. بنابراین، برای نمایش مؤثر محتوای Showpad در LMS ساخته شده توسط Webflow، Khari باید ابتدا پروتکل Webflow را با پروتکل اختصاصی Showpad جایگزین کند. برای انجام این کار، Khari فایل های Webflow را به Brackets – یک ویرایشگر متن – صادر می کند تا تغییر را انجام دهد.
  • نتایج: پس از انجام سوئیچ، فایل ها دوباره در Webflow آپلود می شوند و voila! محتوای Showpad به طور یکپارچه در LMS ساخته شده توسط Webflow نمایش داده می شود.

مرکز آمادگی میدانی برای کمک به تیم فروش Alteryx در حرکت سوزن ضروری است. خاری گفت: «ما می‌توانیم با اطمینان از اینکه فروشندگان سیستم خوبی برای یادگیری دارند و می‌توانند محتوا و سایت‌های توسعه‌یافته در Webflow را به اشتراک بگذارند، درآمد کسب کنیم.

نظرات غیر فعال است