برخی از بهترین ایده‌های کسب‌وکار از بهره‌گیری از تخصص شما ناشی می‌شوند. حرفه دن اویمورا در فن آوری و تجربه او به عنوان صاحب سالن بدنسازی، الهام بخش او برای ایجاد PushPress شد. اینم داستان دن

هر ایده تجاری SaaS از محدوده یک اتاق کنفرانس مرتب سرچشمه نمی گیرد. PushPress ، یک پلتفرم دیجیتالی جامع برای استودیوهای تناسب اندام، از صدای زنگ وزنه در یک باشگاه ورزشی واقعی متولد شد.

دن اویمورا، مدیر عامل PushPress، با استارتاپ‌ها غریبه نیست، زیرا دوران حرفه‌ای خود را به عنوان برنامه‌نویس گذرانده است. زمانی که او صاحب باشگاه شد، سوابق فنی اش او را به یک درک بسیار مهم سوق داد: نرم افزار باشگاه منسوخ شده بود. از سال 1998 در زمان یخ زده بود و نرم افزاری که او و دیگر صاحبان سالن های بدنسازی با آن گیر کرده بودند تقریباً به اندازه یک سی دی نصب AOL مفید بود.

دن می‌دانست که نرم‌افزار ورزشگاه قرار است به‌روزرسانی شود، و این کار را به عهده گرفت. او PushPress را با مأموریت ارائه یک پلت فرم نرم افزاری جامع به ورزشگاه ها تأسیس کرد که آنها را وارد عصر مدرن کند.

ما تصمیم گرفتیم از آنچه در فضای ورزشگاه می‌فهمیم، همراه با آنچه در فضای نرم‌افزار می‌فهمیم، استفاده کنیم و یک پلتفرم مدیریتی مخصوص سالن‌های ورزشی ایجاد کردیم.»

– دن اویمورا

PushPress با وب‌سایت‌های ساخته شده در Webflow، سالن‌های ورزشی را برای موفقیت آماده می‌کند

وب سایت پوشپرس

پیشنهاد ارزش ما این است که به صاحبان سالن های ورزشی اجازه دهیم تا روی آموزش مشتریان خود تمرکز کنند و به ما اجازه دهند مراقب بقیه باشند.

– دن اویمورا

از آنجایی که دن یک صاحب کسب‌وکار مستقل بود، PushPress را برای کمک به باشگاه‌های کوچک‌تر و استودیوهای ورزشی به‌جای رسیدگی به زنجیره‌های بزرگ راه‌اندازی کرد. این یک آمار جمعیتی است که معمولاً هم از نظر بودجه و هم از نظر مسئولیت اداره یک تجارت آجر و ملات بسیار ضعیف است.

با PushPress، صاحبان باشگاه‌ها درگاهی برای مشاهده درآمد، پیگیری عضویت، و رسیدگی به صورت‌حساب، و همچنین سایر جنبه‌های مهم کسب‌وکار خود دریافت می‌کنند. PushPress همراه با نرم افزاری که می توانند برای مدیریت و راه اندازی کسب و کار خود از آن استفاده کنند، یک وب سایت با کیفیت حرفه ای نیز در اختیار آنها قرار می دهد.

مزایای فشار پرس

صاحبان مشاغل کوچک در حال حاضر مسئولیت های متعددی بر عهده دارند و اغلب این وظیفه را بر عهده می گیرند که یک وب سایت را گرد هم بیاورند و برای آن محتوا تولید کنند. هنگامی که سعی می کنید از همه چیزهایی که در راه اندازی یک کسب و کار انجام می شود مراقبت کنید، ساخت و نگهداری یک وب سایت به تنهایی می تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد.

PushPress از Webflow برای ساخت این وب سایت ها برای مشتریان خود استفاده می کند. آنها با تخصص حاصل از سال ها در صنعت تناسب اندام و طراحی وب ساخته شده اند، آنها طراحی های وب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که برای صاحب ورزشگاه معمولی شما غیرممکن است که به تنهایی انجام دهد.

مالک باشگاه فکر می کند که وب سایت آنها واقعاً مهم نیست زیرا آنها مربیان خوبی هستند. آن‌ها خودشان آن را می‌سازند، با Squarespace یا هر چیز دیگری، و به راحتی قابل تشخیص هستند، زیرا معمولاً بدترین‌ها هستند.»

– دن اویمورا

PushPress وب‌سایت‌هایی را ایجاد می‌کند که از نظر بصری جذاب هستند و برای یک باشگاه ورزشی مشخص هستند و ویژگی‌هایی را برای کمک به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اعضای باشگاه می توانند کارهایی مانند بررسی برنامه کلاس ها، بازدید از کتاب و خرید محصولات از طریق وب سایت هایی که PushPress برای مشتریان خود ایجاد می کند، انجام دهند.

PushPress با یک فرم دریافت شروع می شود

هر کسی که با طراحی وب سر و کار دارد می‌تواند از PushPress سرنخ بگیرد و فرم‌هایی را در بالای فرآیند طراحی به مشتریان خود بدهد. اینها برای جمع آوری تمام جزئیات مهم، مانند مخاطبان هدف و اهداف وب سایت، و برای به دست آوردن اطلاعات پس زمینه در مورد باشگاه و احساس هویت برند آنها استفاده می شود.

فرم جذب مشتری PushPress بر تعیین ارزش های پیشنهادی یک باشگاه تمرکز دارد: نوع برنامه هایی که ارائه می دهند و فراخوان هایی که می خواهند شامل شود. حتی قبل از باز کردن Webflow، PushPress همه چیزهایی را که برای ایجاد یک طراحی سفارشی برای یک کسب و کار تناسب اندام نیاز دارند، دارد.

پر کردن فرم جذب مشتری به جای اینکه وقت خود را صرف تلفن یا ارسال ایمیل های متعدد بکنید، نقطه شروع خوبی برای دریافت همه اطلاعات اولیه در یک زمان است.

مهاجرت از وردپرس

نرم افزار pushpress gym

PushPress شروع به ساخت وب سایت برای مشتریان باشگاه خود با استفاده از وردپرس کرد – اما آنها را با استفاده از Webflow بازسازی کرد. آنها از زمان مهاجرت این مشتریان قدیمی به طور انحصاری از Webflow استفاده می کنند.

وردپرس به طرز وحشتناکی کند بود. ما این را به یک نقطه بازاریابی تبدیل کرده ایم که سریع ترین وب سایت ها را برای باشگاه ها ارائه می دهیم.

– دن اویمورا

Webflow نه تنها وب سایت های سریعی را به مشتریان PushPress می دهد، بلکه سطح بالاتری از کیفیت و تعامل را نیز ارائه می دهد که در سازندگان وب سایت های سطح پایین وجود ندارد. داشتن وب سایت هایی با ظاهر و عملکرد بهتر به باشگاه ها حضور دیجیتالی قوی تری می دهد.

Webflow همچنین فرآیند طراحی خود PushPress را کارآمدتر کرده است.

«برای انجام ویرایش‌های بک‌اند، باید کارهایی مانند استفاده از یک نسخه واقعا قدیمی وردپرس و سپس رفتن و بررسی قسمت جلویی را انجام می‌دادیم. فشار دادن دکمه ذخیره 30 ثانیه طول می کشد، ضربه زدن به بارگذاری مجدد جلویی 30 ثانیه دیگر طول می کشد. انجام همه چیز برای همیشه طول کشید. با Webflow، همه چیز فوق العاده سریع است.

– دن اویمورا

PushPress از Webflow برای طراحی وب سایت های مشتری خود استفاده می کند و آنها همچنین از آن برای صفحه شخصی خود استفاده می کنند. آنها به طور گسترده از CMS Webflow برای به روز رسانی و نگهداری وبلاگ خود استفاده می کنند، و برنامه هایی برای استفاده از CMS و مجموعه های آن برای ادغام قسمت های پادکست خود و همچنین تهیه راهنمای راه اندازی سالن بدنسازی دارند.

شرکت های SaaS می توانند به مشاغل مستقل کمک کنند

PushPress نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌های SaaS می‌توانند به کسب‌وکارهای کوچک پاسخ دهند و به شرکت‌های خود و مشتریانشان کمک کنند تا درآمد را افزایش دهند. آنها از پیشینه خود در دنیای تناسب اندام و تخصص در فناوری و طراحی وب استفاده کردند تا جایگاه خود را ایجاد کنند. یافتن یک حوزه تخصصی برای هر شرکتی که در زمینه طراحی وب فعالیت دارد مهم است.

کسب‌وکارهای کوچک مانند باشگاه‌ها منابع یا پول لازم برای داشتن طراحان وب داخلی و تیم‌های بازاریابی دیجیتال یا استخدام شخصی برای ساختن نرم‌افزار سفارشی را ندارند. آنها جمعیتی هستند که نیاز به کمک دارند و شرکت های SaaS فرصت هایی دارند که وارد شوند و محصولاتی را که برای رقابتی ماندن در بازارهایشان نیاز دارند به آنها ارائه کنند.

برای کسب‌وکارهای SaaS مانند PushPress، آژانس‌ها و سایرین که می‌خواهند وب‌سایت‌هایی را به مشتریان خود ارائه دهند، Webflow یک پلتفرم طراحی ارائه می‌دهد که هم این شرکت‌ها و هم مشتریانشان را از نتایج راضی می‌کند.

نظرات غیر فعال است