ایجاد یک طراحی وب که در دنیای رقابتی شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر برجسته باشد برای سرمایه گذارانی که امروزه کار می کنند ضروری است. دریابید که چگونه Unusual Ventures وب سایتی را توسعه داده است که به قول خود عمل می کند.

برای استارت‌آپ‌ها و سایر کسب‌وکارهای نوپا، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر فرصتی برای تأمین بودجه و جذب کارشناسان خارجی هستند که می‌توانند به هدایت شرکت‌هایشان به سمت موفقیت کمک کنند. رابطه بین یک شرکت و یک استارتاپ آغازی است برای هر دو طرف که امیدوارند یک مشارکت ثمربخش باشد. شرکا پول و تلاش خود را در ازای سهام سرمایه گذاری می کنند که امیدوارند بازدهی بزرگی داشته باشد، اما آنها اغلب به شدت و در مدت زمان طولانی با شرکت ها کار می کنند – به همین دلیل است که اولین تأثیر یک شرکت بر یک بنیانگذار بالقوه بسیار مهم است.

بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز به پرتفوی‌های خود تکیه می‌کنند تا ارزش خود را در طراحی‌های وب خود نشان دهند، و اغلب داشتن تجربه کاربری بالاتر یا هویت بصری قوی را نادیده می‌گیرند. ما فرمت مکرر یک منوی بالا را می بینیم که توسط نمونه کارها، تیم ها و صفحات مربوط به آن اشغال شده است. هیچ مشکلی در این راه‌اندازی وجود ندارد، اما بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از این متعارف رها نمی‌شوند.

در جایی که شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر بیشتری می‌توانند به شهرت و فهرست کسب‌وکارهایی که ایجاد کرده‌اند تکیه کنند، صندوق‌های جدیدتر باید راهی پیدا کنند تا به مخاطبان خود چیزهای بیشتری ارائه دهند. از طریق طراحی خلاقانه و محتوا، آنها باید به بنیانگذاران با آنچه ممکن است، و نقش آنها در کمک به آنها انرژی بدهند.

Ventures غیر معمول – همانطور که از نامش پیداست – شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متوسط ​​شما نیست. اخیراً با اندی جانز ، شریک، و لورا اسپاونتا لوئیس ، مدیر بازاریابی، در مورد اینکه چگونه وب سایت جدیدی با OneNet ایجاد کردند که Unusual را از بسیاری دیگر از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر متمایز می کند و هویت برند آنها را افزایش می دهد، صحبت کردیم. این طراحی وب، که محتوای عمیقی را از طریق راهنمای فیلد خود با یک تجربه کاربری جذاب با محوریت بصری ترکیب می‌کند، غیرعادی‌ها را در یک دسته‌بندی خاص قرار می‌دهد.

تعیین اهداف برای یک وب سایت جدید شرکت

ویدیوهای سرمایه گذاری غیرمعمول

غیرمعمول می خواست چیزی بیش از یک راه فرعی در جستجوی بنیانگذاران برای کسب دانش و بودجه بالقوه باشد. آنها آرزو داشتند که مقصدی باشند و به کارآفرینان مطالب آموزشی بدهند و همچنین با بنیانگذارانی که ممکن است به رویکرد Unusual در مراحل اولیه ساخت شرکت، روش غیر معمول ، علاقه مند باشند، صحبت کنند .

زمانی که به Unusual پیوستم، حداقل کار بازاریابی انجام شده بود. من یک بوم تازه برای کار داشتم که بسیار هیجان انگیز بود. ساختن برند از روز اول مورد توجه من بود.”

– لورا اسپونتا لوئیس

اما ساختن یک برند به معنای چیزی بیش از یک وب سایت با فهرستی دقیق از نکات مهم، نمونه کارها و چند پاراگراف در مورد اینکه شما چه کسی هستید نیست. این به معنای نشان دادن ارزش خود و دادن چیزی بیشتر به مخاطبان است. غیرمعمول این را در اولویت قرار داد که به کارآفرینان همه آنچه می توانند در هدایت توسعه و تصمیم گیری شرکت هایشان بدهند و همچنین خود را به عنوان رهبرانی قرار دهند که می توانند به آنها در تحقق اهداف تجاری خود کمک کنند.

پلتفرم مناسب برای ساختن دنیای آنلاین

“همیشه تمایل ما به ارائه سطحی از ساختمان، ابزار، پشتیبانی و اطلاعات شرکت بود که در مراحل اولیه سرمایه گذاری غیرمعمول است، اما نمی دانستیم که در نهایت از Webflow برای تحقق همه اینها استفاده خواهیم کرد.”

– اندی جانز

مانند بسیاری از سازمان‌های جدیدتر، Unusual یک وب‌سایت را به‌عنوان نگه‌دارنده قرار داد که با سازنده طراحی وب برش کوکی ساخته شده است. این هدف خود را برآورده کرد، اما آنها می دانستند که آن را با چیزی پیچیده تر و اصلی تر جایگزین خواهند کرد.

آنها به یک آژانس خارجی مراجعه کردند. آنها دیدگاه خود را از یک وب سایت با محوریت موسس، و دامنه محتوایی که می خواستند در بر گیرد، بیان کردند.

این آژانس Webflow را به عنوان ابزار مناسب برای ساختن دنیای آنلاینی که می خواستند ایجاد کنند، پیشنهاد کرد.

آغاز فرآیند طراحی وب

هویت بصری سرمایه گذاری های غیر معمول
تصاویر طراحی شده با دست، مانند تصویر بالا، در ایجاد هویت بصری برای طراحی وب Unusual بسیار موثر بودند.

«فرآیند با یک تصویر دستی از مفهوم راهنمای میدانی از جان وریونیس (بنیانگذار و شریک مدیریت) آغاز شد. این زاییده فکر او بود که سالها در پس ذهنش شکل گرفت.»

– لورا اسپونتا لوئیس

یک نقاشی تک و خلاصه خلاقانه این تمام چیزی بود که آنها باید با آن شروع می کردند. اما گاهی اوقات کوچکترین جرقه ها می توانند الهام گرفته ترین ایده ها را به راه بیندازند.

آنها این اسناد را به آژانس خلاق خود تحویل دادند. آنها همچنین وب سایت هایی را که الهام بخش می دانستند با آنها به اشتراک گذاشتند. از آنجایی که قرار بود آموزش الکترونیکی پایه و اساس طراحی آنها باشد، آنها نمونه های زیادی از آنچه می خواستند انجام دهند را به عنوان مرجع ارائه کردند.

جریان وب برای سازمانی

مورد علاقه طراحان. مورد اعتماد شرکت ها Webflow را با امنیت پیشرفته، مقیاس‌بندی ترافیک سفارشی، زمان تضمین شده و موارد دیگر در شرکت خود وارد کنید.

چگونه آنها یک تجربه کاربری استثنایی ایجاد کردند

تصویری از مردم در یک آتش سوزی در جنگل

 

غیر معمول یک سفر مشتری را فراهم می کند – به معنای واقعی کلمه. با قله‌ها، درختان و رودخانه‌ای در جریان، چشم‌انداز وب‌سایت آن‌ها مملو از مقاصدی است که کارآفرینان و بنیان‌گذاران می‌خواهند به آن سفر کنند.

gif مرکز محتوای سرمایه گذاری های غیرمعمول

شناور بودن بر روی هر یک از بخش‌های اصلی، بنیان‌گذاران را محقق می‌سازد، همه در یک لحظه اکتشاف گرفتار می‌شوند. این به خوبی با کاری که یک بنیانگذار آینده نگر پشت صفحه کلید انجام می دهد، ارتباط دارد. آنها در حال کاوش در وب سایت Unusual هستند. این افکت شناور، هم افراد را روی صفحه نمایش قرار می‌دهد و هم افرادی را که در طرح اسکرول می‌کنند، بسیار به محتوایی نزدیک‌تر می‌شوند که غیر معمول می‌خواهد به آن برسند.

“مفهوم ما سفر بنیانگذار بود و ما احساس کردیم که نقشه راه خلاقانه ای است که نه تنها این مفهوم را زنده می کند، بلکه بنیانگذاران را نیز جذب می کند و آنها را با دنیای “غیر معمول” ما درگیر می کند.”

– لورا اسپونتا لوئیس

ما این موتیف کاوش در فضای باز را در سراسر طراحی می بینیم. موقعیت های غیرمعمول خود را به عنوان راهنماهای مفید نشان می دهند و به بنیانگذاران مرحله اولیه راه را در مسیرهای موفقیت خود نشان می دهند.

تصویر پیاده روی مردم

تصاویر تلطیف شده بخش برجسته ای از طراحی وب آنها شد

طرح اولیه آنها این بود که تصاویر سفارشی را فقط در یک بخش ادغام کنند. آنها قرار بود فقط یک تزیین باشند. اما همانطور که طراحی آشکار شد، آنها متوجه شدند که چقدر در ایجاد یک تجربه کاربری متمایز اهمیت دارند. آنها به زودی به موضوع اصلی طراحی آنها تبدیل شدند.

این تصاویر با به تصویر کشیدن دنیای طبیعی حسی ارگانیک می دهند. ما توسط شبکه ها و یکنواختی محدود نیستیم. در عوض مسیرها، درختان و قله‌های کوه وجود دارد که فضای باز را برای پرسه زدن به ما می‌دهد.

آنها همچنین به روش‌های دیگری به ظاهر طراحی کمک کردند. آبی و صورتی برای شیب پس‌زمینه و متن کشیده شدند. رنگ‌های دیگر از تصاویر ادغام شده‌اند که در طراحی آن‌ها نیز دیده می‌شود.

فهرست راهنماهای میدانی سرمایه گذاری های غیرمعمول

انتخاب رنگ ها از تصاویر می تواند ظاهر و احساس یک طرح را شکل دهد و به آن حس انسجام و هماهنگی بصری بدهد.

طراحی پر محتوا

راهنمای میدانی برای اولویت بندی مدیرعامل/بنیانگذار

داشتن یک طراحی بصری متقاعد کننده مهم است، اما برای همراهی با تمام زرق و برق های هنری باید عمق وجود داشته باشد.

غیر معمول طراحی آنها را با اطلاعات و منابع عملی برای بنیانگذاران پر می کند. آنها به آنها نشان می دهند که یک ایده خوب به تنهایی برای ساختن یک شرکت موفق کافی نیست. این رهبران باید انتخاب‌های آگاهانه داشته باشند و در زیر کاری که انجام می‌دهند، استراتژی داشته باشند. با داشتن یک کتابخانه عظیم از محتوا، هیچ کمبودی در اطلاعات مفیدی که آنها در اختیار آنها قرار می دهند، وجود ندارد.

این محتوا برای بنیان‌گذارانی که در وب‌سایت Unusual فرود می‌آیند، ارزش زیادی دارد. اما همچنین نشان می‌دهد که Unusual می‌داند چه کاری انجام می‌دهند و به تخصص خود اعتماد می‌کنند. 

بخش راهنمای میدانی یک دوره آموزشی کامل از استخدام تا جمع‌آوری سرمایه ارائه می‌کند، و به بنیان‌گذاران شرکت آنچه را که برای غلبه بر موانع حیاتی که هر بنیان‌گذار مرحله اولیه از مرحله اولیه به سری A با آن روبرو می‌شود، می‌دهد. به هر مرحله در توسعه یک استارتاپ در مراحل اولیه نگاه کنید. غیرمعمول این محتوا را قفل نمی‌کند یا به هیچ نوع اطلاعات ایمیلی نیاز ندارد. این بخش جامع رایگان است و فوراً برای هر مؤسس قابل دسترسی است.

آنها این را نیز به شکل یک طرفه ارتباط تبدیل نمی کنند. آنها هر بخش را به سؤالات و نظراتی که به آنها پاسخ می دهند باز می کنند. غیر معمول گفتگویی را با بنیانگذاران باز می کند (ادغام با تالارهای گفتمان آنها)، ارتباط شخصی بیشتری با آنها ایجاد می کند و وسعت دانش آنها را بیشتر نشان می دهد.

راهنمای میدانی برای اعتبارسنجی مشتری

موفقیت وب سایت جدید آنها

در چهار ماه پس از راه اندازی، آنها در حال حاضر نتایج را می بینند. فقط در یک بازه زمانی کوتاه، آنها قبلاً از کل تعداد بازدید از کل سال گذشته پیشی گرفته اند.

وب سایت مبتکر آنها، که سفر یک قهرمان را برای بنیانگذاران ترسیم می کند، توجه سایرینی را که در حوزه سرمایه گذاری خطرپذیر فعالیت می کنند، جلب کرده است.

ما شرکت‌های دیگری داشته‌ایم، و بنیان‌گذاران VCهای دیگر با ما تماس می‌گیرند تا بپرسند روند ما چگونه بود و چگونه به آن رسیدیم. بازخوردها بسیار بسیار مثبت بوده است.»

– لورا اسپونتا لوئیس

غیرمعمول بخشی از روند رو به رشد VCهایی است که کارها را متفاوت انجام می دهند

Ventures غیر معمول تنها نمونه از یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر نیست که از تغییر دادن هنجارها نمی ترسد. بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر به طراحان خود اجازه می‌دهند تا چیزی متمایز خلق کنند و چیزهایی را ارائه می‌دهند که فراتر از صرفاً یک پایگاه ثابت در اینترنت است.

ما احساس خلاقیت را در فرم درخواست Patra Capital می‌بینیم ، جایی که یک ردیف از خطوط متحرک کسی را در آن می‌چرخاند. فیلدهای عمومی یک فرم ورودی استاندارد وجود ندارد. در عوض، این طرح با فاصله باز وجود دارد، با فراخوان اقدام برای «تایپ».

گیف برنامه

درخواست برای یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در جستجوی بودجه یک مرحله هیجان انگیز است که ارزش طرحی فراتر از یک الگوی خسته کننده را دارد. پاترا کپیتال با طراحی فعالی عرضه می شود که هیجان انجام این جهش مهم را به تصویر می کشد.

Accel (یک سرمایه گذار در Webflow) یک طرح با طراوت پر از بلوک های رنگی ارائه می دهد. بخش‌های اصلی ناوبری آن‌ها به گزینه‌های منوی استاندارد نمی‌چسبند. در عوض آنها را روابط، افراد، و قابل توجه عنوان می کنند. صفحه اول آنها از یک موتور جستجو استفاده می کند تا بازدیدکنندگان را تشویق کند آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند.

اسکرین شات از وب سایت Accel

Atlanta Ventures خود را به‌عنوان شرکتی معرفی می‌کند که با رویدادهای بیرونی با بنیان‌گذاران شرکت ارتباط برقرار می‌کند. داشتن فرصت‌هایی برای ملاقات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاری که انجام می‌دهند، آنها را از سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر که از هر نوع دسترسی به جامعه چشم پوشی می‌کنند متمایز می‌کند.

اسکرین شات از وب سایت Atlanta Ventures

این روحیه فراتر رفتن و فراتر رفتن را می‌توان در وبلاگ Meritech Capital با یک کتابخانه عظیم در مورد موضوعات بسیار خاص که برای هر کارآفرینی جالب است، مشاهده کرد.

وبلاگ Meritech Capitals

این شرکت‌هایی که در بالا ذکر شد، و همچنین غیرعادی، تمایز خود را با پیروی نکردن از آنچه دیگران انجام می‌دهند و ارائه تجربیات و اطلاعاتی که در هر جای دیگری به سختی می‌توان یافت، به دست می‌آورند.

چگونه Unusual Ventures یک وب سایت با ارزش واقعی ارائه کرد

ما بر این عقیده بودیم که اگر قرار است این کار را انجام دهیم، می‌خواهیم آن را به خوبی انجام دهیم.»

– لورا اسپونتا لوئیس

با یک وب سایت مبتنی بر محتوا که تمرکز خود را بر آنچه بنیانگذاران نیاز دارند، حفظ می کند، Unusual توانست خود را از شرکت های معتبرتر متمایز کند. هیچ چیز در اینجا به نظر نمی رسد که برای برآورده کردن حداقل انتظارات و اهدافی که از آن داشتند انجام شده است. آنها یک فضای وب ایجاد کردند که نه تنها مطابق با نام آنها بود، بلکه به عنوان یک پلت فرم متمرکز برای منابع، ابزارها و اطلاعات برای کمک به بنیانگذاران شرکت وجود دارد.

در حال حاضر آنها هنوز در روند پیشرفت طراحی خود هستند، بنابراین ممکن است برخی از موارد اضافه شده به طراحی آنها را مشاهده کنید. ما مشتاقانه منتظر عناصر اصلی دیگر غیرعادی هستیم که در یک طراحی برجسته از قبل گنجانده شود.

نظرات غیر فعال است