شرکت طراحی وب سایت در شیراز ایران

شرکت های توسعه وب و طراحی وب سایت در شیراز خیلی زیاد هستند، اما همه آنها برابر نیستند. مهم است که گزینه های خود را بررسی کنید و بهترین انتخاب را برای خود و کسب و کار خود داشته باشید . در اینجا 10 سؤالی وجود دارد که باید از هر شرکت توسعه وب در ایران قبل از استخدام آنها بپرسید.

1. آیا آنها در صنعت شما تجربه دارند؟

شما می خواهید مطمئن شوید که شرکتی که استخدام می کنید در صنعت شما تجربه دارد. آنها باید کسب و کار شما و آنچه را که می خواهید به دست آورید درک کنند. در غیر این صورت، آنها ممکن است نتوانند وب سایتی ایجاد کنند که نیازهای شما را برآورده کند. برخی از شرکت ها در صنایع خاصی تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر تمرکز کلی تری دارند. همه شرکت های توسعه وب در ایران یک نوع وب سایت ایجاد نمی کنند. برخی ممکن است در سایت های تجارت الکترونیک تخصص داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است در ایجاد وب سایت های ثابت بهتر عمل کنند. شما باید مطمئن شوید که شرکتی که استخدام می کنید تجربه ایجاد نوع وب سایت مورد نظر شما را دارد.

2. فرآیند آنها چیست؟

یک شرکت توسعه وب خوب، فرآیندی را برای هر پروژه دنبال می کند. این به اطمینان از ایجاد صحیح و کارآمد هر وب سایت کمک می کند. مطمئن شوید که در مورد فرآیند آنها و نحوه برخورد آنها با هر پروژه سوال کنید. برخی از شرکت ها یک پیشنهاد دقیق ارائه می دهند که در آن روند خود و آنچه شما می توانید انتظار داشته باشید را تشریح می کند. دیگران ممکن است فقط یک نمای کلی به شما بدهند. مهم است که قبل از حرکت به جلو مطمئن شوید که با روند آنها راحت هستید.

3. آیا آنها از آخرین فناوری استفاده می کنند؟

فناوری مورد استفاده توسط یک شرکت توسعه دهنده وب می تواند وب سایت شما را بسازد یا خراب کند. شما می خواهید مطمئن شوید که آنها از جدیدترین و بهترین فناوری استفاده می کنند تا وب سایت شما به روز باشد و به راحتی اجرا شود. فناوری به سرعت در حال تغییر است، بنابراین باید مطمئن شوید که شرکتی که استخدام می کنید با آخرین روندها همگام است. در غیر این صورت، وب سایت شما ممکن است به سرعت منسوخ شود و در شرکتی گیر کنید که نمی تواند ادامه دهد.

4. آیا آنها یک نمونه کار دارند؟

همیشه باید بخواهید نمونه کارهای قبلی یک شرکت را ببینید. این به شما ایده ای از مهارت های آنها و توانایی های آنها می دهد. اگر آنها نمونه کار ندارند، این یک پرچم قرمز است.

5. چگونه با تغییرات برخورد می کنند؟

تغییرات در هر پروژه ای اجتناب ناپذیر است. اما نحوه برخورد یک شرکت با آنها می تواند تفاوت را ایجاد کند. شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت پذیرای تغییرات است و مایل به همکاری با شما برای تحقق آنها است.

6. جدول زمانی آنها چیست؟

جدول زمانی می تواند انعطاف پذیر باشد، اما شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت در مورد مدت زمانی که برای تکمیل پروژه شما طول می کشد، واقع بین است. اگر آنها خیلی دور هستند، ممکن است نشانه بی تجربه بودن یا عدم آمادگی آنها باشد. برخی از شرکت ها از قبل به شما جدول زمانی ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است این کار را نکنند. شرکت های خوب توسعه وب پشتیبانی پس از راه اندازی ارائه می دهند. این بدان معنی است که آنها برای کمک به شما در مورد مشکلاتی که ممکن است پس از راه اندازی وب سایت شما ایجاد شود، در دسترس هستند. حتماً در مورد خدمات پشتیبانی آنها و مواردی که شامل می شوند سؤال کنید.

7. چگونه ارتباط برقرار می کنند؟

ارتباط در هر رابطه ای کلیدی است، به خصوص زمانی که روی یک پروژه به عنوان یک وب سایت کار می کنید. شما باید بتوانید به راحتی با شرکتی که استخدام می کنید ارتباط برقرار کنید. در غیر این صورت، همه چیز می تواند به سرعت گیج کننده و خسته کننده شود. مطمئن شوید که در مورد سبک ارتباطی آنها و اینکه چگونه آنها ترجیح می دهند با مشتریان ارتباط برقرار کنند، سوال کنید. برخی از شرکت ها فقط از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است از سیستم چت یا حتی تماس های تلفنی استفاده کنند. شرکتی را انتخاب کنید که به روشی که شما با آن راحت تر ارتباط برقرار می کند.

8. اگر تاخیر وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

تأخیر اتفاق می افتد، اما شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت برنامه ای برای نحوه رسیدگی به آنها دارد. در غیر این صورت، پروژه شما ممکن است کاملاً از مسیر خارج شود.

9. پس از اتمام پروژه چه اتفاقی می افتد؟

فقط به این دلیل که پروژه تکمیل شده است به این معنی نیست که رابطه شما با شرکت تمام شده است. شما می خواهید مطمئن شوید که در صورت بروز مشکل، پشتیبانی و نگهداری را ارائه می دهند.

10. آیا آنها پشتیبانی خو ارائه می دهند؟

یک شرکت توسعه وب خوب در ایران تضمینی برای کار آنها ارائه می دهد. این نشان می دهد که آنها به توانایی های خود اطمینان دارند و مایلند پشت کار خود بایستند. اگر تضمینی ارائه ندهند، این یک پرچم قرمز است.

افکار نهایی: استخدام یک شرکت توسعه وب در ایران می تواند یک کار دلهره آور باشد. اما اگر سؤالات درستی بپرسید، می‌توانید شرکتی مناسب برای نیازهای خود پیدا کنید. مطمئن شوید که در مورد فرآیند، فناوری، نمونه کارها، سبک ارتباطی، جدول زمانی و پشتیبانی پس از راه‌اندازی آنها سؤال کنید. اگر ضمانتی ارائه کنند، این هم نشانه خوبی است. آیا سؤال دیگری دارید که فکر می کنید مهم است قبل از استخدام آنها بپرسید؟ 

نظرات غیر فعال است