شرکت طراحی وب سایت در شیراز

بعد در شبکه های اجتماعی چه بنویسیم؟ ?” – مشکلی که در خط مقدم ما بوده است. اما شما می توانید با ایجاد یک برنامه زمان بندی خوب از محتوای مرتبط با رسانه های اجتماعی، شرکت خود را از این دردسر نجات دهید.

تحقیقات بیا وب :بهترین شرکت طراحی وب سایت در شیراز نشان می دهد که کسب و کارهایی که بیش از 16 پست وبلاگ در ماه ارسال می کنند، 3.5 درصد بازدیدکننده بیشتری نسبت به کسب و کارهایی که کمتر از چهار پست را منتشر می کنند، ایجاد می کنند. ایجاد 16 مقاله کاملاً تحقیق شده و مرتبط به صورت ماهانه زمان زیادی می برد، بنابراین ایجاد موضوعات متقاعد کننده بدون برنامه کاری دشوار است. همچنین جالب است که 63 درصد از شرکت‌ها برنامه رسمی ندارند، به این معنی که بر روی یک رویکرد موقت تکیه می‌کنند و موضوعاتی را که با عجله پوشش می‌دهند ایجاد می‌کنند.

 بیا وب :بهترین شرکت طراحی وب سایت در شیراز معتقد است که این تاکتیک برنامه ریزی یک تقویم محتوا می تواند برای مشاغل خاصی مفید باشد. با این حال، این بهانه ای برای محتوای بی کیفیت نیست. به همین دلیل است که شرکت ها باید خطرات را از بین ببرند و با برنامه ریزی برنامه ریزی شده ای از پست های رسانه های اجتماعی شروع کنند که باعث ایجاد پست های با کیفیت می شود.

شما متوجه شده اید که تلاش های بازاریابی شما نیازمند مستندات است. بیایید ببینیم که چگونه یک تقویم محتوای مرتبط با رسانه های اجتماعی می تواند به شما در دستیابی موثر به آن هدف کمک کند.

 

مزایای استفاده از تقویم محتوای رسانه های اجتماعی

یک تقویم محتوای آنلاین برای رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به شما کمک کند تا با فهرست کردن تاریخ‌ها و زمان‌هایی که درباره آن می‌نویسید، محتوای خود را سازماندهی کنید. اگر این سند را آماده کرده باشید، از نگرانی ناشی از طرح موضوعی درست قبل از زمان شروع کار و شروع نوشتن محتوای زیر خودداری خواهید کرد، زیرا مهلت آن در فاصله است. یک شرکت پیشرو در بازاریابی رسانه های اجتماعی مزایای اصلی ایجاد و نگهداری یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی را به اشتراک می گذارد:

1. سازمان و تمرکز شما را حفظ می کند

نوشتن ایده های محتوایی خود بر روی کاغذهای خط خورده یا یادداشت های پست آن با استفاده از نوت بوک های تصادفی، مطمئن ترین راه برای انجام آن نیست. همچنین به احتمال زیاد توجه شما را از مهم ترین چیزها در تعداد بی شماری از ایده ها و موضوعاتی که باید در نظر بگیرید منحرف می کند. یک تقویم محتوا می تواند درک بهتری از کل برنامه بازاریابی خود را به شما ارائه دهد. 

شما می توانید محتوای پست های وبلاگ خود را با پست های رسانه های اجتماعی و محتوای بازاریابی خود هماهنگ کنید. علاوه بر این، می تواند به شما در پر کردن شکاف ها کمک کند و به شما کمک کند در هدف محتوای خود (یا تاریخ مهم! ) بمانید.

2. به دریافت ایده های عالی برای طوفان فکری کمک می کند

ایده هایی برای طوفان فکری

ایده هایی برای طوفان فکری

هنگامی که شروع به سازماندهی موضوعات محتوای خود با تیم خود کردید، ایده ها ظاهر می شوند و شما با انبوهی از ایده ها مواجه خواهید شد. این به شما امکان می‌دهد بهترین سوژه‌ها را انتخاب کنید و برخی را ذخیره کنید تا بعداً از آنها استفاده کنید.

از طریق نظارت و تجزیه و تحلیل بازخورد و تعامل مخاطبان خود، بینش ارزشمندی در مورد ترجیحات آنها به دست خواهید آورد، که سپس می توانید آن را در محتوایی که ایجاد می کنید اعمال کنید و مطابق با نیاز آنها تغییر دهید. به بهترین خدمات نوشتن محتوا در شیرازاجازه دهید تا در طوفان فکری شما به شما کمک کند.

3. به ثابت بودن کمک می کند

سه C بازاریابی محتوا را می‌توان ثبات و ثبات و ثبات نامید. راز ماندن در چشم مشتریان شما این است که روزانه محتوای آموزنده و همچنین سرگرم کننده، مرتبط و مرتبط را به آنها ارائه دهید. مهم نیست که چقدر مخاطبان شما از محتوای شما لذت می برند، ارسال متناقض موقعیتی دور از ذهن و دور از ذهن ایجاد می کند.

4. به کاهش استرس در محل کار کمک می کند

زندگی یک کارآفرین و صاحب کسب و کار در حال حاضر به اندازه کافی استرس زا بدون بار اضافی نوشتن یک وبلاگ یا پست در هر سایت رسانه های اجتماعی است. یک تقویم محتوایی برای برنامه‌ریزی استراتژی رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به شما یا تیم بازاریابی یا رسانه‌های اجتماعی شما کمک کند تا به روز پرمشغله خود نظم بخشیده و سطح استرس شما را کاهش دهد.

5. باعث صرفه جویی در زمان می شود.

تقویم محتوا باعث صرفه جویی در زمان می شود

تقویم محتوا باعث صرفه جویی در زمان می شود

استفاده از یک تقویم محتوای ارگانیک برای رسانه های اجتماعی می تواند به شرکت شما کمک کند تا اطمینان حاصل کند که منابع به کارآمدترین روش تخصیص داده می شود. تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی می‌تواند به‌عنوان «هیئت تخصیص» برای پیگیری موارد و زمان ارسال پست‌ها نیز عمل کند. 

این کار اعضای تیم را در زمانی که از آنها خواسته می شود برای رسانه های اجتماعی پست بنویسند مطلع می کند. همچنین به عنوان محرکی عمل می کند که اعضای تیم را وادار می کند تا به موقع با پست هایی که از قبل دارند تعامل کنند.

یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی می تواند به کاهش زمان صرف شده در تحقیقات آینده برای تعیین موضوعات یا پست ها کمک کند. شما از قبل می‌دانید که برای رسیدن به موقع چه کاری باید انجام دهید، و هیچ مشکلی در لحظه آخر وجود نخواهد داشت. خلاقانه ترین خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی در شیراز از تقویم های محتوا برای صرفه جویی در وقت ارزشمند استفاده می کنند.

6. مطمئن شوید که وقت شناس هستید.

تقویمی از سرمقاله ها شما را در صف انتشار محتوایی قرار می دهد که با کمپین های مرتبط و رویدادهای دیگر همسو باشد. این تضمین می‌کند که از ایجاد محتوای حیاتی برای تاریخ‌های خاص یا رویدادهای راه‌اندازی ضرر نخواهید کرد.

به عنوان مثال، چه پست‌ها، مقاله‌ها یا محتوای اخیر وبلاگ را منتشر می‌کنید که باید از طریق رسانه‌های اجتماعی تبلیغ شوند؟ آخرین تحولات در زمینه شما چیست که شرکت شما باید مراقب آن باشد؟ و قرار است در چه رویدادها و کنفرانس های آینده شرکت کنید؟

می‌توانید به راحتی اعلان‌ها یا یادآوری‌های لازم را به محتوای حساس به زمان خود اضافه کنید تا مطمئن شوید که فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی شما با آخرین اتفاقات کسب‌وکارتان مطابقت دارند.

7. به شما امکان می دهد مرتبط باشید.

اگر پست های رسانه های اجتماعی خود را برنامه ریزی کنید، از مزایای دریافت بازخورد از اعضای تیم برخوردار خواهید شد. تقویم را می‌توان به راحتی برای دریافت بازخورد بیشتر به اشتراک گذاشت، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که مؤثرترین و مرتبط‌ترین پست‌های رسانه‌های اجتماعی را ارسال می‌کنید که به شما در دستیابی به اهداف توسعه تجاری و بازاریابی شرکت کمک می‌کند.

تیم هایی از بخش های مختلف می توانند از تخصص خود استفاده کنند تا تصمیمات شما را برای هر پلتفرم مطلع کنند. آگاهی از بازار و روند فعلی رسانه های اجتماعی برای خریداران بالقوه به شما این امکان را می دهد که مرتبط باقی بمانید و شانس خود را برای بستن معامله افزایش دهید. اجازه دهید یک بیا وب :بهترین شرکت طراحی وب سایت در شیراز درخشان شما را در ایجاد محتوای مرتبط راهنمایی کند.

8. اعتبار ایجاد می کند.

سازگاری با صفحات رسانه های اجتماعی خود یکی از بهترین روش ها برای ایجاد اعتماد و اعتبار با اولین مشتریانی است که شرکت شما را کشف می کنند. دنبال کنندگان جدید به زودی متوجه می شوند که شما محتوای آموزشی را به اشتراک می گذارید و کسب و کار شما می تواند به آنها کمک کند.

از آنجایی که مردم دوست دارند بدانند چه زمانی می توانند از شما انتظار به روز رسانی داشته باشند، نگه داشتن تقویم یکسان به شما امکان می دهد انتظارات مشتریان خود را برآورده کنید. دنبال کنندگان شما به زودی می توانند پست های وبلاگ شما را پیش بینی کنند، که می تواند حس ارتباط با شرکت شما را ایجاد کند.

این به افزایش تعامل با افزایش فالوورها و ایجاد اعتبار در همه پلتفرم ها کمک می کند. اگر ایجاد تقویم محتوای آنلاین برای رسانه‌های اجتماعی را به تعویق انداخته‌اید، زیرا فکر نمی‌کردید به آن نیاز داشته باشید یا نمی‌دانستید ارزش آن را دارد، اکنون زمان آن است که آن را در نظر بگیرید.

کارآمدترین شرکت بازاریابی رسانه های اجتماعی بهترین استراتژی تقویم محتوا را ایجاد می کند. مزایا و مزایای داشتن تقویم محتوای رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا استراتژی خود را برای رسانه ها به سطح بهتری ببرید. کسب و کار شما می تواند با کمی برنامه ریزی به اشتراک بگذارد، توییت ارسال کند، به اشتراک بگذارد یا نظرات خود را به طور موثرتر و موثرتر ارائه دهد.

9. امکان یافتن و اجرای استراتژی های مهم رسانه های اجتماعی را فراهم می کند

یک تقویم به شما این امکان را می دهد که یک نمای کلی ایجاد کنید و کمپین هایی را در رسانه های اجتماعی برای تیم خود تعیین کنید تا آنها را اجرا کنند. اگر می‌دانید که یک شرکت بزرگ اتفاق می‌افتد یا محصول جدیدی قرار است در چند ماه آینده عرضه شود، می‌توانید یک کمپین خاص طراحی کنید.

تقویم ها همچنین می توانند برای تصور نحوه نمایش هر پست برنامه ریزی شده برای کمپین شما در فیدهای شما مفید باشند، زیرا یکی از بهترین سرویس های نوشتن محتوا در شیراز بیان می کند که ما می توانیم دنباله پست ها را طوری طراحی کنیم که به کارآمدترین روش جریان پیدا کنند. و تصاویری ایجاد می کند که در فید و همچنین در شبکه ما منسجم به نظر می رسند، با این حال، آنها همچنین یک راه سریع برای ارزیابی نحوه عملکرد کمپین های ما در کنار محتوای معمولی ما از نظر زمان و همچنین دیدگاه بصری ارائه می دهند.

هنگامی که فرآیندهای خود را سازماندهی کردید، می توانید تمام توجه خود را بر روی خلاقیت خود متمرکز کنید. همچنین می‌توانید رویدادهای اجتماعی یا تاریخی، فرهنگی و فرهنگی مرتبط با برند یا مخاطبان خود را برای ایجاد کمپین‌های آتی پیگیری کنید.

10. امکان ایجاد محتوای با کیفیت بالاتر را فراهم می کند

زمانی که موضوعات محتوای خود را در اولویت قرار می دهید، چه به تنهایی یا با یک تیم کار کنید، این احتمال وجود دارد که از طریق انفجار تخیل، ایده های تازه زیادی به ذهنتان برسد. 

حتی اگر ایده‌ای فوراً مورد استفاده قرار نگیرد، می‌توانید آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید. ترکیب ایده های تازه با محتوای بی انتها که مشتریان را جذب می کند ، روشی عالی برای اطمینان از به روز شدن تقویم شما است.

هر پلتفرم مجموعه ای از قوانین خاص خود را برای هر انجمن دارد. فرآیند برنامه ریزی برای هر پلتفرم می تواند به شما در شناسایی فرصت هایی برای استفاده مجدد از محتوا یا توسعه محتوای کاملاً جدید کمک کند. به خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی عالی در سنگاپور اجازه دهید تا محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنند.

تعادل بین محتوای به موقع و بی زمان بسیار مهم است. گاهی اوقات، بداهه سازی با ترکیب محتوای ویروسی می تواند موثر باشد. با این حال، محتوای با کیفیت نیاز به برنامه ریزی و تعهد دارد. انتخاب تصادفی موضوعاتی که برای مخاطب هدف شما جذابیتی ندارند، می تواند باعث از دست دادن تعامل شود. یک تقویم محتوای برنامه ریزی شده به شما کمک می کند تا اشتباهات را شناسایی کنید و می توانید اطمینان حاصل کنید که فقط محتوای مرتبط و جاری را منتشر می کنید.

11. به ردیابی بهتر و همچنین تجزیه و تحلیل کمک می کند

ردیابی و تحلیل بهتر

ردیابی و تحلیل بهتر

یک تقویم همچنین به شما کمک می کند تا کمپین و پس از عملکرد خود را نظارت کنید. نظارت و تجزیه و تحلیل بازخورد و تعامل مخاطبان به شما بینش ارزشمندی در مورد ترجیحات آنها می دهد که سپس می توانید با محتوای خود تطبیق دهید.

ممکن است بخواهید روش برایان مانیوتاکیس (MinimalGoods.co) را برای آزمایش و تجزیه و تحلیل محتوا در نظر بگیرید. او می‌گوید: «اگر برای یک هفته خاص روی یک نوع محتوای خاص تمرکز کنم، می‌توانم نتایج (پیگیری تعامل و غیره) را در مقابل نوع دیگری از محتوا در همان هفته تجزیه و تحلیل کنم تا عملکرد گروه را در طول دوره درک کنم.»

تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا می تواند زمینه هایی را که ممکن است نیاز به تشدید تلاش یا حذف محتوا داشته باشید را نشان دهد. به عنوان مثال، دسترسی ارگانیک در فیس بوک توسط تعداد زیادی از حساب ها کند شده است، با این حال تبلیغات پولی همچنان عملکرد فوق العاده ای دارند. دانستن اینکه آیا باید روی تبلیغات پولی یا محتوای ارگانیک بیشتر سرمایه گذاری کنید، در زمان و تلاش شما در آینده صرفه جویی می کند.

12. به آماده شدن برای روزهای ملی و تعطیلات کمک می کند

رویدادهایی مانند روز ملی سگ ممکن است برای طرفداران شما ضروری باشد! هنگامی که تعطیلات و روزهای برگزاری برنامه ریزی شده برای ماه آینده را تعیین می کنید، می توانید محتوای خود را از قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید از هر مناسبت خاصی که می تواند ترافیک و تعامل شما را بهبود بخشد، استفاده کنید!

13. کارایی شما را بهبود می بخشد

موسسه بازاریابی محتوا گزارش می دهد که در مقایسه با 32 درصد از افرادی که اصلاً برنامه ریزی یا استراتژی ندارند، 60 درصد از متخصصان بازاریابی رسانه های اجتماعی با استراتژی مکتوب خود را بسیار مؤثر می دانند. ایجاد یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند کارآمدتر کار کنید.

14. به ایجاد هر پست در شبکه های اجتماعی خاص کمک می کند

هر پست در شبکه های اجتماعی خاص

هر پست در شبکه های اجتماعی خاص

به جای ارسال پیام یکسان در تمام کانال های رسانه های اجتماعی خود هر روز حتی زمانی که مشغول هستید، تقویم محتوای رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا محتوای خود را سازماندهی کنید و محتوای خود را با هر شبکه اجتماعی تطبیق دهید.

به عنوان مثال، شما باید از انتشار چیزی در فیس بوک که می توانید در لینکدین به اشتراک بگذارید خودداری کنید، زیرا لینکدین برای حرفه ای ها در زمینه کسب و کار طراحی شده است. ایجاد پیام های خاص برای هر شبکه اجتماعی به شما امکان می دهد محتوای متفکرانه ای ایجاد کنید که احتمالاً تعامل رسانه های اجتماعی را افزایش می دهد.

 

نتیجه گیری :

در پایان، تقویم محتوایی برای رسانه‌های اجتماعی ابزاری ضروری برای هر شرکتی است که می‌خواهد به طور مؤثر و مستمر با مخاطبان خود در رسانه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کند. این یک گزینه ایده‌آل برای شرکت‌هایی در هر اندازه است، زیرا ساختاری واضح برای برنامه‌ریزی، ایجاد و زمان‌بندی محتوای رسانه‌های اجتماعی ارائه می‌دهد که با اهداف کلی بازاریابی شما همسو باشد.

یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی تضمین می کند که اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید به روز و مرتبط هستند. همچنین تعامل کاربر را ساده می کند و برای حفظ یک حضور آنلاین قوی ضروری است. 

نظرات غیر فعال است