شرکت طراحی وب سایت در شیراز

صفحه اصلی یک وب سایت مانند دست دادن آن است. این هدف بیشتر از اینکه صرفاً مکانی برای شروع به کاربر بدهد. این فرصت شماست تا ارزش کسب و کار خود را به روشی دقیق و جذاب بیان کنید.

شما می خواهید که صفحه اصلی شما روشن، آموزنده و قانع کننده باشد بدون اینکه زیاد مشغول باشید. اگر حواس کاربران شما با تعداد زیادی گرافیک، انیمیشن و بخش های متنی بیش از حد بارگذاری شده باشد، مجبور نخواهند شد عمیق تر به کاوش بپردازند. در واقع، آنها ممکن است دقیقاً برعکس احساس کنند.

مطمئن نیستید که صفحه اصلی شما کادرهای درست را علامت زده است؟ در اینجا 15 عنصر کلیدی وجود دارد که برای اطمینان از گنجاندن آنها به آنها نیاز دارید. 

1. هویت برند

به محض اینکه کاربران در صفحه اصلی شما قرار می گیرند، باید با عناصری روبرو شوند که هویت شما را به اشتراک می گذارد و کسب و کار شما را منحصر به فرد و قابل تشخیص می کند.

هویت و شعار برند
یک هویت نام تجاری فورا قابل تشخیص ایجاد کنید.

می‌توانید با استفاده از یک تم خاص ، ترکیب رنگ‌ها، آرم‌ها، شعارها، الگوها، حاشیه‌ها و هر چیز دیگری که احساس می‌کنید نمایانگر دیدگاه برندتان است، یک برند فوراً قابل تشخیص ایجاد کنید. از هر عنصر برندینگی که استفاده می کنید، باید آنها را در تمام برندسازی خود تکرار کنید تا ظاهر و احساسی منسجم ایجاد کنید.

ایجاد یک هویت قابل تشخیص به کاربران کمک می کند تا شما را بشناسند و با اعتماد به خدمات یا محتوای شما احساس راحتی کنند.

2. ارزش پیشنهادی 

ارزش پیشنهادی موثر ایجاد کنید
یک پیشنهاد ارزش واضح و موثر اضافه کنید.

این احتمالاً مهمترین عنصری است که باید در صفحه اصلی وب سایت خود قرار دهید. کاربران باید بدانند که شما چه کاری انجام می دهید و چرا برای آنها ارزشمند است. این باید به روشی مختصر و با تمرکز بر مشارکت های اصلی کسب و کار شما ارتباط برقرار کند.

یک ارزش پیشنهادی باید بین 10 تا 30 کلمه باشد. بیشتر از این، و کاربران به احتمال زیاد علاقه خود را از دست می دهند.

گزاره های ارزشی در ذهن کاربر ثابت می کند که چرا باید وقت و انرژی خود را برای مطالعه بیشتر صرف کند. این فرصت شماست که توجه آنها را جلب کنید و آنها را حفظ کنید. یک پیشنهاد ارزش قوی می تواند بیشتر از سایر عناصر ترکیبی برای ترافیک وب سایت شما انجام دهد.

3. توصیفات و نظرات

نظرات و نظرات مشتریان
نظرات خود را که به سختی به دست آورده اید به نمایش بگذارید

بهترین و بدترین چیز در مورد اینترنت این است که هر کسی می تواند هر چیزی را در آنجا قرار دهد. به همین دلیل، همیشه نمی‌توانید به آنچه یک کسب‌وکار درباره خودش می‌گوید بدون تأیید اعتماد کنید.

مشتریان و مشتریان جدی همیشه قبل از در نظر گرفتن مشارکت بیشتر با خدمات شما، آنچه را که دیگران در مورد تجربیات خود با شما گفته اند بررسی می کنند.

گنجاندن برخی از بهترین توصیفات و نظرات خود در صفحه اصلی خود بلافاصله نشان می دهد که شما قابل اعتماد، حرفه ای و شایسته توجه هستید.

4. خلاصه خدمات شما

خلاصه خدمات
نمایش خلاصه خدمات در صفحه اصلی

صفحه اصلی شما باید شامل یک نمای کلی از ویژگی ها و خدمات کسب و کار شما باشد. برخلاف ارزش پیشنهادی شما، این می تواند جزئی تر و دقیق تر باشد. با این حال، شما همچنان می خواهید از حرف زدن بیش از حد یا فنی بیش از حد خودداری کنید. می‌تواند جزئی‌تر از ارزش پیشنهادی شما باشد، اما همچنان یک خلاصه است. شرایط فنی، شرایط، ساختار قیمت‌گذاری و سایر جزئیات مربوطه می‌توانند بعداً ارائه شوند.

خلاصه شما باید به راحتی قابل خواندن باشد و به زیربخش های منطقی تقسیم شود. کاربر باید ساختار و عملکرد سرویس شما و همچنین اینکه کدام بخش برای نیازها و علایق آنها اعمال می شود را درک کند.

5. اطلاعات تماس

مشخصات تماس خود را نمایش دهید
کار را برای بازدیدکنندگان خود به شما یا کسب و کارتان آسان کنید.

همه برندسازی هوشمند و محتوای جذاب در جهان کمکی به شما نخواهد کرد، اگر شما غیرقابل دسترسی باشید. کاربران نمی خواهند زمان زیادی را صرف جستجوی اطلاعات تماس شما کنند. باید به راحتی در دسترس باشد.

حداقل، شما می خواهید آدرس ایمیل و شماره تلفن یک نماینده پاسخگو را در صفحه اصلی خود فهرست کنید. همچنین ممکن است بخواهید پیوندهایی به کانال های رسانه های اجتماعی مرتبط خود اضافه کنید.

اگر می‌خواهید مسیر بیشتری را طی کنید، می‌توانید یک چت زنده در صفحه اصلی خود جاسازی کنید که به سؤالات متداول، تولید سرنخ رسیدگی می‌کند و کاربران را به جایی که باید باشند هدایت می‌کند.

6. هر گونه تبلیغات یا تخفیف در حال حاضر در پیشنهاد

نمایش کوپن ها در صفحه اصلی
نمایش کوپن های پس انداز پول (در صورت وجود).

بازدیدکنندگانی که برای اولین بار بازدید می کنند به دلایل خوبی برای ادامه مرور سایت شما نیاز دارند. جلب توجه و جلب توجه کاربر هرگز آسان نیست، به خصوص زمانی که رقابت سنگینی دارید. پیشنهادات ویژه پیش‌زمینه و معاملات با زمان محدود علاقه بازدیدکنندگان جدید را جلب می‌کند، اما فقط در صورتی که قابل مشاهده باشند.

مشاهده یک تخفیف خوب در پیشنهاد می تواند تاثیر زیادی بر تصمیم کاربر داشته باشد. ممکن است به معنای تفاوت بین کاربرانی باشد که کسب و کار شما را نسبت به یک شرکت بزرگتر و معتبرتر انتخاب می کنند. هر ارزش اضافی که می توانید ارائه دهید باید به نوعی در صفحه اصلی شما نمایش داده شود.

7. جوایز و امتیازات 

15 عنصر کلیدی که هر صفحه اصلی وب سایت موفقی اکنون به آن نیاز دارد 1
جوایز و تقدیرنامه های خود را قابل مشاهده کنید.

در اولین برداشت خود از یک کاربر جدید، می خواهید تا حد امکان خود را از رقبای خود متمایز کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، هرگونه علامت تشخیص یا تمایز در زمینه شما باید در صفحه اصلی شما قابل مشاهده باشد.

برای مثال، اگر به دلیل تلاش‌های بشردوستانه، زیست‌محیطی یا اجتماعی شناخته شده‌اید، اینها نقاط فروش خوبی برای جمعیت‌شناسی مصرف‌کنندگان بزرگ هستند. آنها اعتبار گرانبهایی به کسب و کار شما می دهند و همیشه باید در صفحه اصلی شما نمایش داده شوند.

8. ناوبری کاربر پسند

ناوبری Bayshoretothebeaces
طرح ناوبری درون خطی برای پیوندهای منوی کوتاه عالی است.
ناوبری ساراسوتا هلیکوپتر
پیمایش زیر لوگو برای منوهای طولانی تر منطقی تر است.

پیمایش صفحه اصلی شما برای کاربر عادی باید آسان باشد. ایجاد یک تجربه کاربری به یاد ماندنی برای بازگرداندن کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر کلیدی است. سیستم های ناوبری بیش از حد پیچیده یا فنی همیشه بی فایده هستند. شما می خواهید سایت شما بصری و کاربرپسند باشد تا مشتریان بالقوه را درگیر خود نگه دارید.

ویژگی های اصلی وب سایت شما باید به وضوح در صفحه اصلی شما قابل مشاهده و قابل دسترسی باشد. شما نمی خواهید که کاربران مجبور باشند زمان زیادی را صرف کندن و کلیک کردن برای یافتن آنچه به دنبال آن هستند بکنند. اگر احساس کنند وقتشان تلف شده است، به سادگی ادامه خواهند داد و نرخ پرش شما افزایش می یابد.

9. قابلیت دسترسی

ویجت دسترسی
نصب ویجت دسترسی در وب سایت شما به انطباق با ada کمک می کند.

در سال های اخیر، ایجاد فضاهای آنلاین فراگیر و قابل دسترس اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است. رفتن مایل بیشتر برای کاربران دارای معلولیت امتیاز بزرگی به نفع شماست.

اطمینان از سازگاری صفحه اصلی شما با ابزارهای دسترسی مانند صفحه خوان ها و سایر نرم افزارهای ناوبری آسان، نشان دهنده همبستگی و تفکر مدنی است که مشتریان را به سمت شما سوق می دهد.

10. فراخوانی برای اقدام

دعوت به اقدام صفحه اصلی
دکمه‌های تماس به اقدام قابل مشاهده و ثابت به تبدیل صفحه اصلی کمک می‌کنند.

یک فراخوان برای اقدام به کاربر نشان می دهد که پس از ورود به صفحه اصلی شما چه قدمی باید بردارد. این ممکن است مرور کاتالوگ خدمات شما، رزرو مشاوره، ایجاد حساب کاربری، اشتراک در نشریه شما یا چیز دیگری باشد. همه چیز بستگی به چیزی دارد که شما ارائه می دهید.

حداقل باید بدانید که می‌خواهید کاربرانتان از کجا شروع کنند و کجا تمام کنند. فراخوان برای اقدام باید یک سیگنال واضح باشد که نشان می دهد کاربر کجا باید ادامه دهد.

11. تصاویر و گرافیک

نمونه کارها را به نمایش بگذارید 1
کارهای اخیر خود را در صفحه اصلی خود به نمایش بگذارید.

مردم به وب سایت هایی که از نظر بصری جذاب و آموزنده هستند بهترین پاسخ را می دهند. این به شما بستگی دارد که چه نوع تصویری را می خواهید در صفحه اصلی خود قرار دهید. می‌توانید از گرافیک‌ها، انیمیشن‌ها یا حتی ویدیوهای مرتبط برای همراهی و پشتیبانی از اطلاعات متنی خود استفاده کنید.

با این حال، تعادل متن و تصاویر باید به کسب و کار شما بستگی داشته باشد و باید آنچه را که ارائه می‌دهید منعکس کند. اگر عکاسی هستید که نمونه کارهای خود را به صورت آنلاین به نمایش می گذارد ، از تصاویر بسیار بیشتری نسبت به یک شرکت حسابداری یا فروشگاه تجارت الکترونیک استفاده خواهید کرد.

12. منابع

منابع و وبلاگ ها در صفحه اصلی 1
برای بهبود تعامل، جدیدترین وبلاگ ها و منابع را در صفحه اصلی خود اضافه کنید.

بعید است که بازدیدکنندگانی که برای اولین بار از وب سایت بازدید می کنند، آماده خرید باشند. ارائه یک پیوند به یک مرکز منبع با اطلاعات دقیق تر در مورد کسب و کار و خدمات خود، تمرین خوبی است.

این می‌تواند به شکل جزوه، ویدیوی آموزشی، سند متنی یا اینفوگرافیک باشد—هر آنچه که به سبک شما می‌آید. همچنین می توانید وبلاگی اضافه کنید که دارای اطلاعات جذابی است که به کسب و کار شما مربوط می شود. هرچه منابع مفیدتری ارائه دهید، فرصت بیشتری برای ایجاد اعتماد و تثبیت خود به عنوان یک رهبر در بخش خود دارید.

13. وابستگی ها و حامیان مالی

وابستگی های خود را در صفحه اصلی خود نمایش دهید.

مردم دوست دارند بدانند از چه کسی حمایت می کنند. هیچ تجارتی در خلاء وجود ندارد – همه ما در شبکه ای از مبادلات خصوصی و عمومی که بر اساس مشارکت های مختلف ساخته شده است شرکت می کنیم.

برای افزایش اعتماد، گواهینامه ها و وابستگی های خود را اضافه کنید.

به کاربران اطلاع دهید که با چه کسی در تجارت هستید و چه کسی از شما حمایت می کند، حضور شما را در شبکه بزرگتر اعتماد و اعتباری که نمی توانید به عنوان یک موجودیت منحصر به فرد به دست آورید، تثبیت می کند.

14. سازگاری با موبایل

دستگاه های پاسخگو - چوب ساج و عرشه
صفحه اصلی خود را به درستی در چندین دستگاه نمایش دهید.

یک وب سایت واکنش گرا و بهینه شده برای موبایل یکی از ضروریات دنیای امروز است. راحتی مرور در دستگاه های تلفن همراه بی سابقه است، به همین دلیل است که می خواهید اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی شما خوب به نظر می رسد و در تلفن همراه و دسکتاپ به خوبی کار می کند.

اگر صفحه اصلی شما به هم ریخته باشد یا به درستی در تلفن همراه بارگیری نشود، احتمالاً هر کسب و کاری را که از ترافیک تلفن همراه ناشی می شود، از دست خواهید داد.

15. سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی کوکی ها
خط‌مشی ردیابی کوکی‌ها از کاربران رضایت می‌خواهد تا رفتار آنلاین خود را پیگیری کنند.

همانطور که آن پنجره های بازشو در مورد امنیت داده ها می تواند آزار دهنده باشد، آنها به یک مسئله بسیار گسترده تر در مورد حریم خصوصی کاربر مرتبط هستند. در حدود یک دهه گذشته، حریم خصوصی کاربران و جمع‌آوری داده‌ها به شدت در نحوه استفاده مردم از اینترنت تأثیرگذار شده است.

گنجاندن پیوند به خط‌مشی رازداری کسب‌وکارتان به کاربران این امکان را می‌دهد که بدانند اطلاعات شخصی آنها را بدون رضایت صریح آنها جمع‌آوری یا استفاده نمی‌کنید. امروزه اکثر سایت‌ها از کاربران می‌خواهند که از پذیرش ردیاب‌ها و کوکی‌ها برای اطمینان از رعایت حریم خصوصی خود، شرکت کنند یا نپذیرند. بسیاری از افراد در صورتی که احساس کنند از داده‌هایشان به‌درستی استفاده می‌شود، از استفاده از یک سرویس آنلاین منصرف می‌شوند. 

کاری کنید که صفحه اصلی شما برای شما کار کند

با استفاده از این 15 عنصر، صفحه اصلی وب سایت شما به خوبی در مسیر پیشرفت کسب و کار شما در ماموریت خود قرار خواهد گرفت. با این حال، این یک سفر مداوم است. این تمرین خوبی است که محتوای صفحه اصلی خود را به طور منظم مرور کنید تا مطمئن شوید که اولین تأثیر خوبی بر بازدیدکنندگانی که برای اولین بار و بازدیدکنندگان بازگشته اند دارد. با تغییر روندهای آنلاین و پیشرفت فناوری، شما باید همین کار را انجام دهید.

ایجاد یک حضور قوی آنلاین یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید. وقتی نوبت به حفظ یک صفحه اصلی موفق می رسد، آنچه را که قرار داده اید به دست می آورید.

نظرات غیر فعال است