وب سایت شما یک پروکسی برای تجربه کاربری محصول شما است. وقت آن است که از این 33 شرکت SaaS الهام بگیرید. اوه، آیا اشاره کردیم که همه آنها در Webflow طراحی و ساخته شده اند؟ بدون نیاز به کدنویسی

هر وب سایت SaaS، صرف نظر از جایگاه، باید یک کار را به خوبی انجام دهد – تبدیل بازدیدکنندگان به کاربر.

33 بهترین طراحی وب سایت SaaS در سال 2021

برخی از نکات الهام بخش طراحی وب و نکات بازاریابی را از این وب سایت های تاثیرگذار SaaS قرض بگیرید:

1. اثبات

صفحه اصلی اثبات

تجربه کاربری عالی به معنای شخصی شدن با کاربر است. و Proof به سرعت نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید تبدیل‌ها را با شخصی‌سازی بلادرنگ و نشان‌های اثبات اجتماعی افزایش دهید. اسپویلر: این کاری است که محصولات آنها – تجربیات و پالس – انجام می دهند.

در واقع، صفحه اصلی آنها به عنوان یک نسخه نمایشی زنده برای هر دو محصول عمل می کند. به صورت پویا تبریک را با منطقه زمانی کاربر تطبیق می دهد و چندین تغییر CTA را نمایش می دهد.

2. کجابی

صفحه اصلی کجابی

وب‌سایت‌های SaaS با قابلیت تبدیل بالا به هیچ وجه نمی‌توانند کار کنند. آنها ارزش اصلی خود را مانند کجابی با صدای بلند و واضح بیان می کنند. صفحه اصلی طولانی و دقیق، تعداد چیزهای خوبی را که در این یک ابزار گنجانده شده است، باز می کند – سازنده وب سایت، نرم افزار بازاریابی ایمیلی، تجزیه و تحلیل، درگاه های پرداخت، و نرم افزار تولید سرنخ و موارد دیگر.

با کجابی پیشروهای تجاری را دنبال کنید

بسیاری از وب‌سایت‌ها گفتگو را در مورد آنها انجام می‌دهند، اما کجابی به‌طور برجسته کاربران خود را به عنوان قهرمانان اصلی معرفی می‌کند.

3. مشبک

Lattice یک مثال خوب دیگر از این است که چگونه می توانید داستانی جذاب در اطراف کاربران خود ایجاد کنید. پلتفرم مدیریت افراد از توصیفات برجسته هم از مدیران و هم از کارکنان استفاده می کند تا متمایزکننده های اصلی محصول را تکرار کند.

صفحه اصلی lattice

اگر می‌خواهید نظرات همتایان بیشتری را بشنوید، می‌توانید کل کتابخانه‌ای از مصاحبه‌ها با رهبران مدیریت افراد را مرور کنید. در غیر این صورت، جریان صفحه اصلی همچنین از شما می خواهد که به یک انجمن رایگان بپیوندید یا یک تور نمایشی محصول را درخواست کنید.

بهترین روش ها را با شبکه یاد بگیرید

4. گلبرگ

صفحه اصلی گلبرگ

بیایید صادق باشیم: بیشتر وب‌سایت‌های بانکی با انتخاب زیاد و فروش بیش از حد ترسناک به نظر می‌رسند. با این حال، گلبرگ ممکن است استثنای نادری باشد. این ارائه‌دهنده کارت اعتباری فین‌تک یک جریان کاربری ساده دارد. پیشنهاد کلید – کارت گلبرگ – به معنای واقعی کلمه روی یک پایه چرخان قرار دارد تا توجه کامل را جلب کند.

گلبرگ از یک پالت رنگی با طراوت استفاده می کند که به طور ماهرانه ای بلوک های رنگی سبز، مایل به سفید و زرد را در طراحی خود به همراه عناوین بزرگ و فضای سفید فراوان ترکیب می کند. قدردانی می‌کنم که باعث می‌شوید کل برنامه کارت اعتباری کمتر دردسرساز به نظر برسد.

5. مدارگرد

صفحه اصلی مدارگرد

Orbiter – ابزاری برای نظارت بر یادگیری ماشین برای تیم‌های محصول – به‌طور ماهرانه‌ای از تصاویر خط نرم برای پشتیبان‌گیری از نکات کلیدی پیام‌رسانی و کمی تایپوگرافی قدیمی برای ظاهری شیک استفاده می‌کند.

6. HelloSign

صفحه اصلی hellosign

صفحات اسپلیت در همه جا در روند طراحی چیدمان امروزی وجود دارد . مسلماً صفحه‌های تقسیم‌شده ساده‌ترین راه برای بسته‌بندی اطلاعات بیشتر در صفحه اصلی بدون شلوغ کردن آن هستند.
HelloSign صفحه اصلی خود را تقسیم می کند و از انیمیشن برای تقویت زیربنای اصلی خود استفاده می کند: می توانید یک سند قانونی را با چند کلیک بکشید و رها کنید و با سرعت آن را امضا کنید. آنها از تصاویر جالب و به یاد ماندنی استفاده می کنند تا از انگ “قانونی خسته کننده است” دور شوند.

7. رگه

مدیریت سرمایه گذاران با رگه

شرکت‌های SaaS ممکن است در گذشته به خاطر سوءاستفاده از تصاویر ایزومتریک، رپ بدی را دریافت کرده باشند. اما آنها زیبا به نظر می رسند، به خصوص اگر برخی از افراد مرتبط را در خود داشته باشند. و وقتی با انیمیشن سریع و تایپوگرافی جسورانه همراه شود، فکر می کنیم برای Streak بسیار خوب کار می کند !

Streak همان رنگ آبی را از تصویر به سایر عناصر طراحی SaaS – نمادها، دکمه‌ها و بلوک‌های صفحه – گسترش می‌دهد تا یک تجربه برند یکپارچه را ارائه دهد.

8. درخواست می کند

تجارب شخصی‌سازی شده از ورود با appcues

برای تبدیل بازدیدکنندگان چه می کنید؟ با قرار دادن یک ارزش پیشنهادی واضح و مختصر در صفحه اول و تقویت آن با آرم ها، حقایق، ارقام و توصیفات شروع کنید. سپس با توضیحات اضافی در مورد ویژگی های محصول خود پایان دهید. این دقیقاً همان چیزی است که Appcues صفحه اصلی خود را طراحی کرده است.

توصیف ویدیویی یک ویژگی تبدیل بسیار عالی است زیرا توجه بیشتری را به خود جلب می کند و زمان در صفحه را افزایش می دهد.

پلت فرم رشد به رهبری محصول

9. عضویت

ایجاد عضویت با Memberstack

صفحه اصلی Memberstack با تعامل همراه است. با استفاده از کلیدهای سمت چپ، می‌توانید ظاهر انیمیشن آن‌ها را در بلوک سمت راست تغییر دهید که تمام مزایای محتوای دروازه‌دار و عضویت‌های پولی را نشان می‌دهد.

آنها بیشتر با نمایش توصیفات مشتری به سبک تیکر و استفاده از یک مدل سه بعدی جالب برای نشان دادن مقدار “پشته” Memberstack در ابزار، حرکت را ترکیب می کنند.

10. گرفتن

وب سایت مزایای گرفتن

درست مانند Petal در ابتدا در این لیست، Catch نمونه عالی دیگری از یک برنامه مالی است که آسان شده است. طراحی وب سایت با رنگ خنثی و براق آنها با کپی شفافی که مهره ها و پیچ های محصول آنها را توضیح می دهد تقویت شده است. کل وب‌سایت Catch نوعی تجربه کاربری را که برنامه SaaS ارائه می‌کند تقویت می‌کند – ساده، ساده و لذت بخش. الهام بخش طراحی زیادی در اینجا وجود دارد.

11. Slidebean

ایجاد ارائه با slidebean

Slidebean در موقعیت جالبی قرار دارد. به‌عنوان شرکتی که قالب‌های طراحی و ارائه را می‌فروشد، نمی‌توانند هیچ عنصر طراحی وب را به خطر بیندازند. بدیهی است که فکر و برنامه ریزی زیادی وارد صفحه اصلی آنها شده است.

Slidebean فضای سفید زیادی را با پاشیدن آبی و صورتی مرجانی برای برجسته‌سازی ترکیب می‌کند – فراخوانی برای عمل، دکمه‌ها و سایر عناصر مهم که می‌خواهند توجه کاربر را جلب کنند. و درست همانطور که باید در یک ارائه، فضای سفید زیادی برای چشم برای استراحت و تمرکز مجدد روی گزاره های ارزش اصلی باقی گذاشتند.

12. DueDil

وب سایت duedil

زمانی که میانگین توجه کاربر حدود 4 ثانیه است، زمان زیادی برای وافل کردن ندارید. DueDil مستقیماً در اولین صفحه اصلی وارد تجارت می شود و از شما می خواهد در ازای اطلاعات بازار آزاد، ایمیل خود را ترک کنید. DueDil با استفاده از تصاویر جذاب، اثبات اجتماعی، نمایشگرهای نمایشی و میکروکپی دکمه های برجسته، ارزشی را که می تواند ارائه دهد به وضوح نشان می دهد.

وب‌سایت آن‌ها نمونه‌ای عالی از این است که چگونه کپی قوی جذابیت بصری را تقویت می‌کند و یک جریان ثابت برای تبدیل ایجاد می‌کند.

13. بازی کنید

وب سایت بازی

طرح یک محصول پیش از راه اندازی؟ سپس باید وب سایت Play را بررسی کنید! یک طرح رنگ تیره (غیر معمول برای وب سایت های SaaS). تیتر جسورانه و فریبنده به عقب کشیده شد. تصویری از قهرمان که نمونه اولیه برنامه موبایل متحرک را نشان می‌دهد و پیشنهاد کلیدی خود را به نمایش می‌گذارد – یک برنامه طراحی موبایل.

بازی حال و هوای یک تجربه جدید و بیگانه را ایجاد می کند. چه کسی فکرش را می‌کرد که بتوانید طرح‌های محصول عالی را روی گوشی خود ایجاد کنید؟ اما نسخه‌های نمایشی رابط کاربری قانع‌کننده Play، همراه با کپی روی نقطه و یک تور محصول ویدیویی، شما را وادار می‌کند که شدیداً تجدید نظر کنید و دکمه Request Beta Invite را فشار دهید.

14. رشد کنید

رشد هوش تجاری

استارت‌آپ‌های B2B SaaS باید بدون از دست دادن هویت منحصربه‌فرد خود در طول مسیر، به انواع شرکت‌های تا حدی سخت‌گیر جذب شوند. رشد یک مثال عالی از نحوه انجام این کار است. آن‌ها پالت رنگی تیره‌تر و بی‌صدا را انتخاب می‌کنند و اصطلاحات بدیع SaaS را برای شعارهای ساده و توصیفی کنار می‌گذارند. به هر حال، هدف Grow جذب مشتریان سازمانی است که علاقه مند به تجزیه و تحلیل تجاری پیشرفته هستند، نه هر کسی.

رتبه‌بندی‌های برجسته، مشتریان برجسته، و توصیفات، همراه با اسکرین شات‌های فراوان، این ایده را تقویت می‌کنند که Grow یک شریک قابل اعتماد برای تکیه بر آن است.

15. Gemnote

هدایایی برای مشاغل

یک تصویر قهرمان واضح ممکن است بلافاصله بازدیدکنندگان را تبدیل نکند، اما مطمئناً برخی از آن اسکیمرها را متوقف می‌کند و آنها را وادار می‌کند به آنچه شما می‌گویید توجه کنند. Gemnote ماهرانه از تصویر قهرمان خود برای نشان دادن نوع کالای سفارشی شرکتی استفاده می کند که می توانید با چند کلیک سفارش دهید. آنها همچنین از یک ترفند تبدیل خوب استفاده می کنند که از یک دکمه پر شده و یک شبح برای درخواست کلیک بیشتر برای پیشنهاد بهتر استفاده می کند.

16. پیش نویس

نمونه اولیه با پیش نویس

Draftbit از یک نسخه صفحه اصلی طولانی استفاده می کند تا تمام ویژگی های محصول را به روشی سرگرم کننده و تعاملی باز کند. Draftbit با استفاده از اسکرین شات، قطعه کد و مدل های محصول، نشان می دهد – به جای اینکه بگوید – چگونه می توانید به صورت بصری برنامه های تلفن همراه بومی را بر روی پلتفرم آنها بسازید.

تعاملات و انیمیشن ها را بدون کد طراحی کنید

تعاملات و انیمیشن های پیچیده را بدون حتی نگاه کردن به کد بسازید.

انیمیشن سازی را شروع کنید

17. ماشین بافندگی

ضبط فیلم با ماشین بافندگی

کلمات زیبا هستند، اما ویدیوها حتی بهتر هستند. Loom – یک ابزار چت ویدیویی – این ایده را در سراسر وب سایت خود با انیمیشن ها، GIF های ساخته شده در کنفرانس ویدیویی و مدل های محصول مینیمال نشان می دهد.

در نتیجه، صفحه اصلی آن‌ها کم‌کلم به نظر می‌رسد، اما از نظر ارزشی سنگین به نظر می‌رسد، زیرا ایده استفاده از ویدئو برای ارتباطات شرکتی، یک واقعیت سرگرم‌کننده در یک زمان، فروخته می‌شود.

18. سریع

1 کلیک پرداخت با سریع

شرکت‌های SaaS همیشه سعی می‌کنند خود را دوباره اختراع کنند و نسبت به نزدیک‌ترین رقیب‌شان پیچیده‌تر، سرگرم‌کننده‌تر، عجیب‌تر یا [صفت وارد کنید] شوند. Fast با این قاعده بازی کردن را اذیت نمی کند. در عوض، کل تجربه کاربری آن‌ها این را به صراحت بیان می‌کند: «ما یک راه‌حل پرداخت سریع تجارت الکترونیک ارائه می‌دهیم» . هیچ ترفند اضافی و هیچ ویژگی سریع، شهاب‌سنگ یا پیشرفته‌ای وجود ندارد. فقط یک تسویه حساب ساده و سریع و تجربه ورود به فروشگاه الکترونیکی شما.

طراحی آنها این ایده از یک پیشنهاد ساده و صادقانه را تقویت می کند که فقط یک کار را انجام می دهد، اما آن را بسیار خوب (و البته سریع) انجام می دهد.

19. PartnerStack

برنامه شریک با partnerstack

PartnerStack مثال عالی دیگری است از اینکه چگونه ترفندهای طراحی ساده – مانند عدم تقارن – می توانند یک تجربه مرور به یاد ماندنی ایجاد کنند. این تیم به طور خلاصه توضیح می دهد که چه چیزی در پلتفرم بزرگ آنها در صفحه اول بسته بندی شده است و به تجزیه ویژگی های کلیدی می پردازد، یک صفحه نمایش محصول کمی نامتقارن در یک زمان.

برای صرفه جویی در املاک بصری و جلوگیری از پیمایش بی پایان، PartnerStack برخی از اطلاعات محصول را در یک جعبه چند تب سفارشی بسته بندی می کند.

شریک برای تیم ها

20. کرافتفول

بهینه سازی قابلیت استفاده با کرافتفول

تیم طراحی کرافتفول با پس‌زمینه سبز-آبی شیب‌دار و ماکت اپلیکیشن موبایل جذاب با کنترل‌کننده رنگین کمان، می‌داند چگونه با رنگ‌ها بازی کند! طراحی سبک و روشن، همراه با نمادهای بد بو، پیچیدگی محصولی را که این استارت آپ می فروشد، جبران می کند – یک چارچوب سازمانی بدون کد برای توسعه برنامه های اینترنت اشیا.

21. لورم

وب سایت لورم

به عنوان یک شرکت SaaS در بازار، لورم بهترین دارایی خود را در کانون توجه قرار می دهد – کارشناسان سرگرم کننده، جوان و بسیار باتجربه فناوری که می توانید هر زمان که نیاز به تعمیر سریع وب سایت داشته باشید با آنها ارتباط برقرار کنید.

در لورم بپرسید

آن‌ها با ارائه برجسته توصیفات مشتری و بررسی‌های اخیر جامعه، موضوعی متمرکز بر مردم ایجاد می‌کنند. به هر حال، یک بازار موفق بر اساس اعتماد و همکاری موثر ساخته می شود. و Lorem کاملاً در صفحه اصلی خود نشان می دهد که آنها در حفظ هر دو عالی هستند.

22. غریب

فضای کاری بصری whimsical

این نام در اینجا کمی تحسین برانگیز است. Whimsical از مرورگرهای معمولی با رنگ‌های بسیار زیاد، عناصر طراحی پس‌زمینه دمدمی‌شده و نظرات تحسین‌برانگیز کاربران فعلی استقبال می‌کند.

همکاری با غریب

اگر ایده ارتباط بصری آنها را در صفحه اول فروخته نیستید، به یکی از صفحات فرود ویژگی بروید تا دوز اضافی از تصاویر رنگارنگ، انیمیشن‌ها و ویدیوهای نمایشی که قدرت نقشه‌های ذهنی، فلوچارت‌ها، وایرفریم‌ها و منحصربه‌فرد را به نمایش بگذارند. یادداشت های چسبناک

23. کیسی

کنترل مبتنی بر ابر kisi

دقیقاً مانند Grow (شماره 14 در این لیست)، Kisi کار فوق العاده ای را در همسویی طراحی و کپی رایتینگ خود با سبک ارتباطی مخاطبان هدف خود انجام می دهد – کارشناسان امنیت سازمانی و مدیران ارشد. صفحه اصلی آن‌ها بلوک‌های فروش را تجزیه می‌کند و سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر آنها را با برخی حقوق لاف زدن، مانند چهره‌های کلیدی شرکت و قدردانی‌های صنعت، توصیف می‌کند.

Kisi با استفاده از تصاویر ایزومتریک در اطراف صفحات خدمات کلیدی خود، بار شناختی پردازش بسیاری از اطلاعات مهم را به طور همزمان کاهش می دهد.

مطالب مرتبط: 4 روشی که کیسی از Webflow برای افزایش ترافیک سئو تا 300٪ استفاده کرد

24. GitBook

همه چیز را با gitbook مستند کنید

بخشی از برنامه یادداشت برداری، بخشی از محصول مدیریت پایگاه دانش، و با مجموعه ای از ادغام ها، GitBook خود را به عنوان محصولی معرفی می کند که هر کاربر از آن استقبال می کند. با استفاده از تصاویر سه بعدی و اسکرین شات های نمایشی، که با بلوک های متنی کوتاه تکمیل شده اند، به سرعت آنچه را که در آن است برای شما به اشتراک می گذارند.

25. Relevon

خبرنامه های ایمیل relevon

مانند Relevon با شعار و فرم ایمیل برجسته در صفحه اول، جسورانه عمل کنید. آنها از همان ترکیبی از شعارهای بزرگ و تصاویر برجسته در سراسر صفحه اصلی خود استفاده می کنند تا آنچه را که می توانید با ابزار شخصی سازی ایمیل هوشمند خود به دست آورید، تجزیه و تحلیل کنند.

محتوای شخصی شده با revelon

یک حرکت طراحی جالب دیگر؟ آنها هدر را به نفع یک دکمه دسترسی زودهنگام چسبنده مینیمالیستی حذف کردند و به کاربر یادآوری کردند که برای دسترسی زودهنگام ثبت نام کند.

26. محصول

صفحه اصلی محصول

طاقچه ابزارهای مدیریت پروژه نسبتاً رقابتی است. برای متمایز شدن در میان جمعیت، پروداک تصمیم گرفت به کاربران جدید با پیشنهاد مهاجرت رایگان در صفحه اول «رشوه» بدهد. بی پروا؟ شاید. اما این طراحی جسورانه ممکن است فقط به افزایش تبدیل کمک کند. این تیم همچنین از اسکرین شات های دقیق محصول، توصیفات ویژه، و نکات برجسته عملکرد برای هر جزء کلیدی محصول استفاده می کند تا توضیح دهد که چه چیزی ابزار آنها را بهتر از برخی از رقبای محبوب تر می کند.

27. CloudApp

وب سایت cloudapp

CloudApp یکی دیگر از ابزارهای ارتباط بصری در لیست ما است. برخلاف Whimsical، تیم CloudApp ظاهر رسمی‌تری را انتخاب کرد – صفحه اصلی و هدر خاکستری، هایلایت‌ها و دکمه‌های آبی روشن، رنگ پس‌زمینه مایل به سفید. این پالت خاموش به عنوان یک بوم عالی برای تصاویر رنگارنگ عمل می کند که نحوه عملکرد برنامه را نشان می دهد.

28. دور زدن

اجاره ماشین با دور زدن

Getaround با استفاده از یک تصویر جانبی خلاقانه و پالت رنگ روشن، فوراً این احساس سرزندگی و پویایی را ایجاد می کند. فقط حال و هوای مناسب برای خدمات کرایه ماشین، درست است؟ آن‌ها رنگ‌ها را در صفحه‌های بعدی کمی کاهش می‌دهند تا توجه بیشتری را به ناوگان، ویژگی‌های برنامه تلفن همراه و مناطق خدماتی جلب کنند.

ماشین های دور زدن

اما در نهایت، Getaround به تم ماشین خرد شده در یک ویدیوی نمایشی باز می‌گردد – لمس سریعی که برند آنها را تقویت می‌کند.

29. زنتیل

صفحه اصلی زنتیل

Zentail ادعای بزرگی از «نه» بودن دارد. 1 پلتفرم مدیریت عملیات بازرگانی (COM)» و با یک ویدیوی توضیح سریع با بازی یک زنتالیایی (؟) که به تازگی سیاره جدیدی (بازار) را فتح کرده است، از آن پشتیبانی می کند.

ویژگی های زنتیل

تم فاتح فضا با عناصر طراحی ظریف در سایر صفحات وب، مانند یک ماه در صفحه قیمت و یک شب پرستاره با یک زحل به عنوان پس‌زمینه‌ای برای توصیفات مشتریان، تقویت شده است. چه به یک پلت فرم COM نیاز داشته باشید یا نه، مرور وب سایت Zentail کاملاً لذت بخش است.

30. بدیهی است که هوش مصنوعی

بدیهی است هوش مصنوعی

تخصص علم داده یک کالای داغ است. اما همه وقت (یا استعداد) برای تسلط بر این مهارت را ندارند. و اینجاست که بدیهی است هوش مصنوعی با پلتفرم مدل‌سازی داده‌های بدون کد، که توسط مکالمه پشتیبانی می‌شود، وارد می‌شود.

با روحیه “بدیهی” نگه داشتن چیزها، این تیم توضیح می دهد که چگونه محصول با استفاده از انیمیشن ها و ویدئوهای نمایشی قبل از ارائه برنامه های رایگان و ممتاز کار می کند.

31. مصاحبه های کاربر

وب سایت مصاحبه های کاربر

مصاحبه‌های کاربر ظاهری تازه و تمیز و با حواس پرتی کمی برای کاربران انتخاب کردند. اول، شما باید با یک جعبه سرب تماس به اقدام داشته باشید. سپس، با یک ویدیوی تعبیه شده از شما استقبال می شود – این تبلیغ متوسط ​​شما نیست، بلکه چیزی بسیار خنده دارتر است. و برای امضای قرارداد، مصاحبه‌های کاربر برخی از اثبات‌های اجتماعی و شکل دیگری تولید سرنخ را می‌پاشند. تمیز و موثر!

32. نرم افزار Sandbox

وب سایت نرم افزار sandbox

اگر از نرم‌افزار Sandbox بپرسید، تصاویر زیبا، توصیف‌های ساده محصول، و یک ویدیوی گواهینامه برجسته، دستورالعملی برای موفقیت هستند. وب‌سایت آن‌ها دارای جریان کاربر عالی است، به طور ارگانیکی کاربران جدید را از طریق ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار مدیریت مراقبت از کودکشان راهنمایی می‌کند و در صورت نیاز لذت و زیبایی بیشتری را به آن‌ها اضافه می‌کند.

33. Nauto

راه حل رانندگی ناتو

بیایید مجموعه ای از بهترین وب سایت های SaaS را با Nauto جمع کنیم – یک پلت فرم نظارت بر رفتار راننده با هوش مصنوعی. پس از جذب کاربران با پیش‌نمایش ویدیویی از تجربه رانندگی آینده‌نگر، Nauto ارزشی را که پلتفرم آن قبلاً به حدود 400 مدیر ناوگان ارائه کرده است، اندازه‌گیری می‌کند. وب سایت Nauto با پشتوانه داده و ارزش بسته بندی شده، نمونه خوبی از این است که چگونه می توانید عناصر طراحی مختلف را در صفحه اصلی خود ترکیب و مطابقت دهید تا تبدیل ها را افزایش دهید.

نظرات غیر فعال است