طراحان داخلی به طراحی های درخشان معروف هستند. همان درخشش باید به وب سایت های آنها ترجمه شود.

طراحی داخلی، مانند طراحی وب، بر ترکیب انسجام با عملکرد برای تغییر یک فضا تمرکز دارد. هر دو به پالت های رنگی دلپذیر ، قرارگیری منطقی و قابلیت مانور برای ایجاد تجربیات مثبت بازدیدکننده متکی هستند. در نتیجه، بسیاری از جنبه های طراحی داخلی موثر به وب سایت های خیره کننده تبدیل می شوند.

ترکیب تخصص هر دو دنیای طراحی منجر به یک وب سایت طراحی داخلی قوی می شود. این نمونه کارها آنلاین اولین نقطه تماس برای مشتریانی است که به دنبال یک طراح داخلی هستند – آنها انتظار دارند یک وب سایت از نظر زیبایی شناسی دلپذیر داشته باشند، چه یک تجارت یک نفره باشد یا یک آژانس بزرگ .

از این سایت های طراحی شده زیبا الهام بگیرید.

7 وب سایت باورنکردنی برای طراحان داخلی

هرکسی سلیقه ها و ترجیحات متفاوتی در طراحی خانه یا محل کار خود دارد. وب‌سایت‌هایی که در زیر فهرست کرده‌ایم، ویژگی‌های متمایز و سبک‌های طراحی را برای نمایش گرایش‌های مختلفی که ممکن است بخواهید از آنها تقلید کنید، ارائه می‌دهند. چه به دنبال چیزی مدرن، عتیقه یا معاصر باشید، در اینجا الهام می گیرید.

1. 2 مایکلز

یک اسکرین شات از صفحه اصلی 2Michaels که دارای متن سفید در مرکز سمت چپ، بالا سمت چپ و سمت راست بالای صفحه است. پس زمینه تصویری از فضای داخلی منزل مشتری است.

2Michaels سرمایه گذاری مشترک جوآن و جین مایکلز، خواهران اهل ایست همپتون در نیویورک است.

وب سایت 2Michaels ساده و دقیق است. صفحه اصلی با توضیح مختصری از 2Michaels و دکمه ای که به نمونه کارها در مرکز صفحه منتهی می شود، به شما خوشامد می گوید. با اسکرول کردن، تصاویر بزرگی از فضاهای مختلف بر روی صفحه تسلط دارند. اگر ماوس را روی یکی نگه دارید، آدرس را با دکمه “مشاهده پروژه +” برای دیدن عکس های بیشتری از فضا به شما می گویند.

انیمیشن‌های فعال شده با شناور مانند گسترش متن منو و تیره شدن تصاویر، کمی چیز اضافی به این طراحی ساده سایت اضافه می‌کنند. بخش‌های دیگر وب‌سایت موضوع صفحه اصلی را با تصاویر لبه به لبه، پس‌زمینه سفید تمیز و فونت ثابت دنبال می‌کنند. طراحی گسترده این وب سایت نشان دهنده سبک طراحی داخلی 2Michaels است – جادار، مدرن و شیک.

اگر عاشق زیبایی‌شناسی ساده و در عین حال شیک هستید، 2Michaels یک سایت عالی برای کشف ایده‌هایی برای طراحی خود است.

2. گروه داخلی جسورانه

اسکرین شات از صفحه اصلی گروه داخلی پررنگ. در وسط صفحه، متن «خدمات صحنه‌سازی ساده که الهام‌بخش هستند و می‌فروشند» نوشته شده است. در یک فونت سریف با دو CTA در زیر آن. لوگوی شرکت در گوشه سمت چپ بالا و منو در سمت مقابل قرار دارد. تمام متن در برابر تصویر پس‌زمینه یک آشپزخانه بازسازی‌شده سفید است.

وب سایت Bold Interior Group همه چیز در مورد پیچیدگی و ظرافت است. صفحه اصلی در حین پیمایش به بخش‌های واضح تقسیم می‌شود و شامل پیوندهایی به قرارهای ملاقات، مشاهده نمونه کارها و خواندن وبلاگ است.

بخش مورد علاقه ما از وب سایت صفحه “قبل و بعد” است. هر تصویر دارای یک نوار لغزنده است که زمانی که به سمت راست می‌لغزید، “قبل” و “بعد” آن را هنگام لغزش به چپ به شما نشان می‌دهد. این یک تکنیک طراحی وب هوشمندانه و موثر است که مهارت های طراحی داخلی شرکت را نشان می دهد.

3. ایرینا مارکوفسکایا

تصویری از وب سایت Irina Markovskaia با پس زمینه مایل به سفید، متن خاکستری تیره و تصویر اتاق خواب.

ایرینا مارکوفسکایا طراح داخلی، دکوراتور و هنرمند روسی است. این وب سایت تزئین شده نمونه کار شخصی او است. او از دو فونت مجزا در سرتاسر استفاده می‌کند – ترکیبی از فونت‌های serif و sans serif که با زیبایی‌شناسی ایرینا بسیار خوب کار می‌کند. استفاده از دو سبک مختلف فونت، کنتراست خوبی را برای این طراحی وب سایت مینیمالیستی ایجاد می کند.

این تضاد با سبک ایرینا مطابقت دارد: مینیمال و خنثی با روکش های ظریف، چه مبل های مخملی یا کاغذ دیواری گلدار.

ایرینا هوشمندانه از فضای سفید استفاده می کند و در عین حال که طراحی را فشرده نگه می دارد، فضای مناسبی برای تنفس ارائه می دهد. مانند طراحی داخلی ایرینا، صفحه نمونه کارها تمیز و ساده با هوای پیچیده است.

عناصر و انیمیشن‌ها در سرتاسر وب‌سایت سازگار هستند – یک اصل کلیدی طراحی با کیفیت بالا . وب سایت ایرینا نمونه فوق العاده ای از مینیمالیسم و ​​مرجعی کامل برای نمونه کارهای طراحی داخلی شما است.

4. یانا پرایدالنا

تصویری از وب سایت یانا پرایدالنا با متن سفید روی پس زمینه ای پر از رنگ های خاکی.

وب سایت نمونه کارها شخصی Yana Prydalna که توسط جف راس ساخته شده است ، الهام بخش طراحی خانه روستایی است.

صفحه اصلی با متن سفید روی یک تصویر پس‌زمینه و پس‌زمینه خاکستری که در سرتاسر سایت ثابت می‌ماند، به شما خوشامد می‌گوید. هنگامی که به انتهای صفحه اصلی رسیدید، یک افکت پیمایش چرخ فلک را خواهید دید که تصاویر را از راست به چپ می کشد.

صفحه “پروژه ها” واقعاً مناسب این طراحی وب سایت داخلی خانه است. رنگ های زمینی خود پروژه ها را تکمیل می کنند که دارای چوب و بافت های طبیعی زیادی هستند. پروژه های طراحی داخلی یانا حس روستایی و آرامش بخشی دارند و سایت نیز از همین سبک تقلید می کند.

خلاقیت خود را در وب آزاد کنید

وب‌سایت‌های کاملاً سفارشی و آماده تولید – یا نمونه‌های اولیه با کیفیت فوق‌العاده – بدون نوشتن یک خط کد بسازید. فقط با Webflow.

به صورت رایگان شروع کنید

5. Elite Design Studio

صفحه اصلی نخبگان پس زمینه مایل به سفید با «ELITE» بیشتر صفحه را اشغال می کند. عکس های فضای داخلی در اطراف صفحه شناور است.

استودیو طراحی الیت سبک خود را منحصر به فرد، شیک، خوش سلیقه و جاودانه توصیف می کند و طراحی وب سایت آنها قطعا با زیبایی شناسی مطابقت دارد.

پس از ورود به صفحه اصلی، با کلمه “Elite” روبرو می شوید که در یک انیمیشن زیبا و یک افکت اسکرول بی پایان از عکس های پروژه آشکار می شود. این تصاویر طراحی خانه های پیشرفته را با نماهای نزدیک از فضاهای نشیمن وسیع و دکوراسیون داخلی پیشرفته پوشش می دهند.

یک منوی فشرده در گوشه سمت راست بالا به شما امکان می‌دهد به صفحات مختلف مانند صفحه درباره، پروژه‌ها، اطلاعات تماس و اشاره‌های مطبوعاتی پیمایش کنید. مهم نیست در کجای سایت هستید، “E” در یک دایره در بالای صفحه باقی می ماند. با کلیک بر روی “E” به صفحه اصلی باز می گردید.

ما عاشق طرح رنگی الیت و طراحی مدرن با رنگ های سفید، خاکستری و مشکی هستیم که به خوبی با هم جفت می شوند. لهجه‌های طلایی و تایپوگرافی همپوشانی در سرتاسر وب‌سایت به آن حس ممتاز و مدرن می‌دهد.

وب سایت استودیو طراحی الیت نمونه ای درخشان از طراحی زیبا، رنگ های مینیمالیستی و تجربه کاربری همه جانبه است که با فضای داخلی متفکرانه و جاودانه آنها مطابقت دارد.

6. طراحی داخلی جونیلا

اسکرین شات از صفحه اصلی طراحی داخلی Junilla با یک ویدیو و متن سفید در وسط، همراه با لهجه های صورتی مایل به قرمز در بالای صفحه

Junilla یک شرکت طراحی داخلی هلندی است که توسط Junilla Bakridic تأسیس شده است. وب سایت Junilla که توسط جیس کمبل ساخته شده است از یک بوم تیره با برجسته های مرجانی روشن استفاده می کند.

صفحه اصلی دارای یک ویدیوی مقدماتی در بالا و توصیفات نزدیک به پایین است. لوگوی Junilla یک امضا است که به طرز هوشمندانه ای از طریق یک انیمیشن حلقه دار در گوشه سمت چپ هر صفحه نشان داده می شود. ما همچنین دوست داریم که در صفحه تماس، لوگو به یک هدست تلفن قدیمی متصل شود.

بخش‌های دیگر همگی پس‌زمینه قهوه‌ای شکلاتی با متن سفید و شیب‌های صورتی را حفظ می‌کنند. پالت وب سایت در رنگ های با کنتراست بالا قرار دارد که نشان دهنده سبک طراحی Junilla – تاریک و دراماتیک است.

7. آشیانه

تصویری از صفحه اصلی Nest، با نشان‌واره Nest در گوشه بالا سمت چپ، نماد منوی همبرگر در گوشه بالا سمت راست، و دکمه «Scroll to Explore» در پایین.

Nest یک نمایشگاه طراحی داخلی بوتیک از پورتلند، اورگان و زاییده فکر طراح داخلی بین المللی مایکل رپر است. این سایت توسط جوزف گراهام ساخته شده است .

صفحه اصلی Nest با یک تصویر و انیمیشن ساده به شما خوشامد می‌گوید و از شما دعوت می‌کند به پایین پیمایش کنید. با کاوش در وب‌سایت تاریک و بداخلاق، عناصری مانند منوهای جمع‌شونده، دکمه‌های متحرک و تصاویری را خواهید دید که با حرکت از کنار آن‌ها به‌طور نامحسوس جابه‌جا می‌شوند.

Nest پوشش دیوار، نورپردازی، مبلمان، پارچه، و هنر و لوازم جانبی را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می دهد. رنگ های کم رنگ مانند بژ، قهوه ای و قهوه ای در طراحی داخلی Nest نشان می دهد که الهام بخش وب سایت آنها از کجا آمده است.

این نه تنها یکی از بهترین وب سایت های طراحی داخلی در این لیست است، بلکه بسیار کاربردی است. اگر به دنبال مدل سازی سایتی پس از Nest هستید، در مسیر کارهای طراحی نمونه هستید.

نظرات غیر فعال است