هوش نوآوری

مرکز نوآوری ایران (هوش نوآوری)

ما برای کشف، تجزیه و تحلیل و آزمایش راه‌های جدید حمایت از نوآوری در بخش‌ها و سراسر جهان کار می‌کنیم. این تکنیک ها، ابزارها و فرآیندها در مجموع به عنوان روش های نوآوری شناخته می شوند.

نسل بعدی نوآوران در مقایسه با نسل قبلی، طیف وسیعی از فرصت ها را خواهند داشت. ما می خواهیم دانش خود را در مورد روش ها تا حد امکان به طور گسترده گسترش دهیم تا افراد، سازمان ها یا دولت ها بتوانند از روندهای جدید بهره برداری کنند و ظرفیت خود را برای نوآوری، حل مشکلات و حمایت از جوامعی که بیشتر نیاز دارند، افزایش دهند.

مرکز هوش نوآوری یا IIC به عنوان اولین مرکز تخصصی هوش نوآوری در ایران و جهان در حوزه های مرتبط با نوآوری ،خلاقیت و ایده پردازی فعالیت دارد. این مرکز توسط دکتر سعید جوی زاده(مربی بین المللی) تاسیس شده است. دوره های تخصصی هوش نوآوری، به صورت فردی،،گروهی ،سازمانی و شرکتی هر فصل و در طول سال چهار بار (هر فصل یکبار)برگزار می گردد. دوره های هوش نوآوری براساس مدل طراحی شده توسط دکتر سعید جوی زاده آموزش داده می شود. الان که این پست را می خوانید تا به امروز بیش از 1200 دانش پذیر در این دوره ها شرکت داشته اند که 70 درصد آنها نوآوران حوزه صاحبان کسب و کار و 20 درصد بدنبال خلق نوآوری،خلاقیت و ایده های جدید و 10 درصد ارتقای خلاقیت و نوآور شدن را ،بوده اند. همچنین مرکز بین المللی هوش نوآوری بیش از 140 شرکت کوچک و متوسط و شرکت مدیران حرفه ای در شرکتهایی بزرگ از فعالیتهای این مجموعه می باشد. رسالت مرکز هوش نوآوری(IIC)، کمک به افزایش نوآوری،خلاقیت و ایده پردازی توسعه پایدار صاحبان کسب و کار در کوتاهترین زمان ممکن با همراهی دکتر سعید جوی زاده می باشد..

  • متفاوت بودن
  • ایده پردازی
  • خلاقیت
  • نوآوری
هوش نوآوری

مرکز نوآوری ایران (هوش نوآوری)

مرکز هوش نوآوری یا IIC به عنوان اولین مرکز تخصصی هوش نوآوری در ایران و جهان در حوزه های مرتبط با نوآوری ،خلاقیت و ایده پردازی فعالیت دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های هوش نواوری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ، نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت.